Sylwester z RAVE ON – wejdź w Nowy Rok z przytupem

fot. RAVE ON
Eventpromo
Sylwester z RAVE ON

Brak planów na sylwestra? Wyruszcie w podróż pełną wyjątkowych dźwięków oraz efektów wizualnych w industrialnej przestrzeni zlokalizowanej na terenie warszawskiej Elektrowni Powiśle, gdzie ekipa RAVE ON zadba o doskonałą zabawę na koniec roku! Zagrają znane postacie zagranicznej oraz lokalnej sceny techno i gatunków pokrewnych, między innymi: Marius Drescher, Gigi, Glasse czy Siasia. Więcej szczegółów poniżej.

Sylwester w Warszawie – wejdź w Nowy Rok z przytupem

Miłość do muzyki techno oraz do ludzi pełnych pozytywnej energii i pasji – te aspekty zainspirowały organizatorów do stworzenia niebanalnego sylwestra, która wykracza ponad imprezową codzienność. RAVE ON New Year to nie kolejna zwykła impreza – w tę wyjątkową noc z przytupem można wejść w Nowy Rok.

Spędź niezapomnianego Sylwestra w Elektrowni Powiśle

Wydarzenie będzie się dzieliło na dwie sceny. Na głównej scenie organizatorzy zapowiadają występy oscylujące w klimatach tech-house, progressive, melodic techno, techno oraz motywów z popularnej wytwórni drumcode. Natomiast na mniejszej scenie box stage będzie spokojniej: deep, tribal, trippy oraz etno house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gwiazdą wieczoru będzie niemiecki didżej i producent Marius Drescher. Wraz z nim wystąpią znani i lubienie przedstawiciele polskiej sceny różnych odmian muzyki elektronicznej: Francesca, Gigi, Glasse, Mazi, Siasia, Sincz, Szymon Weiss, w.jak i Ganimedes.

Organizatorzy zadbali również o chillout room oraz dwa w pełni wyposażone bary z szerokim przekrojem softów oraz alkoholi serwowanych przez znanych barmanów z warszawskich techno miejscówek. Za bogatą tematyczną oprawę wizualną imprezy – oświetlenia, lasery i ekrany LED odpowiedzialni będą doświadczeni VJe – Subkizm oraz w.jak.

RAVE ON w warszawskiej Elektrowni Powiśle – bilety

Impreza RAVE ON New Year startuje o godzinie 20:00, a kończy się o 10:00. Wejściówki na wydarzenie możecie zakupić na stronie Biletomat.pl!

RAVE ON NEW YEAR - Sylwester w Warszawie w Elektrowni Powiśle

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →