Klub Smolna zaprasza na Sylwestra. Kto zagra?

Fot. Materiały promocyjne
News
gorący Sylwester w stolicy

Noc sylwestrowa powinna być wyjątkowa – w końcu żegnamy stary rok i witamy z nadzieją i ekscytacją nowy. Oczywiście, każdy spędzi ją, jak tylko będzie miał ochotę, ale dla wszystkich poszukujących dobrej imprezy na mieście, polecamy zapoznanie się z nią z propozycją warszawskiego klubu Smolna.

Gorący Sylwester w stolicy

Warszawski klub Smolna działa już od kilku lat i zdążył już zaskarbić sobie serca fanów muzyki elektronicznej z całej Polski. Tym razem popularna miejscówka ulokowana przy przecznicy na ulicy Smolnej zaprasza na imprezę sylwestrową z prawdziwego zdarzenia. 31 grudnia oraz 1 stycznia podczas NYE 48H wystąpią: Sama’ Abdulhadi, Deas, A_GIM, PAWEL, Trick Cyclist, Truant, PATIO, Cocolino, Gigi, Glasse, Last Robots, Marcin Krupa, Simon Mattson, Sincz, Weikum, AIROD, HATELOVE, Vitcat, Filip Sonik b2b MIHVU, Piotr Ho b2b KUAK i Pysh.

Sylwester w klubie Smolna i jego gwiazdy

Fani techno, house, acid czy industrialu mogą więc zacierać ręce. Największe emocje budzi z pewnością trójka: Sama’ Abdulhadi, Deas i AIROD.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sama’ Abdulhadi, posługująca się na co dzień pseudonimem SAMA, to DJ-ka, producentka, promotorka i organizatorka techno wieczorów w Ramallah, pochodząca z Palestyny. Jej pseudonim artystyczny po arabsku oznacza niebo. Nazywana jest też palestyńską królową techno.

Deas to postać, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ale z dziennikarskiego obowiązku to zrobimy: Karol Mozgawa jest DJ-em, producentem. W jego muzyce entuzjazm i ogromna fantazja łączy się wieloma odcieniami techno. Jak sam uważa, muzyka „nigdy nie powinna być przedmiotem stereotypów”. 

Z kolei pod pseudonimem AIROD ukrywa się Dario Brkic – paryski producent i DJ, który od lat dopracowuje swój personalny styl techno, zarówno ciemny i muskularny, jak i żrący. Airod prowadzi także swój własny label, Elixyr.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →