Dwie sceny i trzynastu artystów na Sylwestrze w łódzkim OFFie. Niech Łódź się zatrzęsie!

Fot. Rodrigo Argenton
Eventpromo

Łódź - ponad siedmiuset tysięczne miasto musi mieć imprezę sylwestrową z prawdziwego zdarzenia. Aglomeracja łódzka to już ponad milion mieszkańców, co daje jeszcze więcej osób chętnych doświadczyć Sylwestra przez wielkie "S". Kilkumiesięczna praca łódzkich projektów zaowocowała wydarzeniem o nazwie New Year's OFF // Sylwester DNB MELODY + POGOTOWIE TECHNO & SAMO GĘSTE // 2 Sceny // Łódź DOM. "Do zobaczenia Party People!" - piszą organizatorzy. Jak będzie w praktyce? Rzućmy okiem.

„Łódź, k*rwa” i wszystko jasne. Wypowiedziane przed dwudziestoma dwoma laty słowa przez Cezarego Pazurę (filmowego Adasia Miauczyńskiego) w kultowym filmie Ajlawju wracają do nas jak bumerang gdy tylko przywołamy trzecie co do wielkości miasto w Polsce. Pomimo swoich rozmiarów i pięknej historii sceny klubowej, ciężko jest obecnie zaliczyć je do grona czołowych miast w Polsce pod względem rejwachów. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka, a najlepiej wyjaśnia to książka Bartłomieja Kluski pt. Technowulkan. Łódzkie Parady Wolności wydana przez oficynę Księży Młyn. Obecnie działające w strukturach łódzkiej sceny osobistości robią co mogą, by dawny blask aktywnego niegdyś „wulkanu”, wybuchł z podobną, albo i większą siłą.

Czytaj także: „Rejwach” – fragment książki „Technowulkan. Łódzkie Parady Wolności” Bartłomieja Kluski

Łódź, sylwester, sylwester 2021/2022, off, techno, drum&bass, piotrkowska
Fot. Techno Wulkan

Łódź zaprasza na sylwestrową noc z przytupem

Obecna fala młodych, chcących nadać dawny blask miejscowej scenie, dwoi się i troi łącząc projekty w jeden twór. Udowadniają, że liczy się jedno wspólne dobro, idea szerzenia różnych odłamów elektroniki w imię wspólnego wydarzenia, jakiego stolica województwa łódzkiego dawno nie widziała. Dwie sceny, trzynastu artystów i OFF Piotrkowska – kompleks artystyczno-gastronomiczny usytuowany na terenach dawnej przędzalni i tkalni Franciszka Ramischa przy ul. Piotrkowskiej. To właśnie tam, w tamtejszych dwóch miejscówkach swoją ponad dwunastogodzinną imprezę zorganizują projekty DNB Melody, Pogotowie Techno i Samo Gęste. Tego dnia, z podziałem na Klub Dom i Ferment zagrają:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KLUB DOM / Scena DNB Melodvy

INFINITY // Sonic Nation
AKIRA // Sonic Nation
BENY // Bassement Crew
PATROL // Independent
SUBJECT // Bassline Assassins
MC AKIRA // Sonic Nation
BIOHU // Independent
MC OZON // Bassement Crew
MC GRABA // Independent

FERMENT / Scena Pogotowie Techno & Samo Gęste:

REBUS
WIKTOR SKOK
ONESOMEONE
MARCIN FOGLER
VYTI TAUTA

W dniu imprezy cena biletów podskoczy z 40 do 50 zł. W jego cenę wliczona będzie lampka szampana, a na tę wyjątkową okoliczność zostaną przygotowane specjalne scenografie. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

A na wydarzeniu i naszym Instagramie można zgarnąć wloty w konkursach. Radzimy się spieszyć bo do ich końca zostało mało czasu!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →