Do białego rana, zanim znowu nas zamkną. Sylwester 2021/2022 spędzamy w tych klubach

Fot. MARIE MAROU
News
Sylwester, rozkład jazdy, rozkład, kluby, covid-10

Rozkład jazdy na Sylwestra – jazda na całego, jakby jutra miało nie być. Z limitami dla niezaszczepionych, jednak w formule klubowej – czyli tak, jak być powinno. Sprawdźmy jak, gdzie i co szykują dla nas kluby i inne miejsca, w których przywitamy nowy rok. Bez zakazu tańczenia!

Tegoroczny Sylwester – podobnie jak rok temu – do w pełni normalnych należał nie będzie. Jak dobrze wiemy, od 15 grudnia ponownie zamknięto nam dyskoteki i kluby taneczne. Początkowe zapowiedzi rządu dotyczące możliwego ich otwarcia w ostatni dzień roku – dla maksymalnie 100 osób z wyłączeniem osób zaszczepionych – ostatecznie nie znalazły się w rozporządzeniu. Resort zdrowia zapowiada jego nowelizację, a my zapowiadamy przegląd sylwestrowych wydarzeń, które z przytupem pozwolą Tobie wejść nowy rok. Kolejność miast przypadkowa.

Sylwester, sylwester 2021/2022, nowy rok, imprezy, kluby, covid-19
Fot. Wojtek Rojek

Sylwester 2021/2022. Trójmiasto

 • Ziemski Sylwester: Rezydenci i Przyjaciele: „Jaki Sylwester, taki nowy rok. Dlatego chcemy go świętować z naszymi ukochanymi rezydentami i przyjaciółmi”. Zagrają: Blank, Hoax b2b DJ Dett, PCLZ, W K L, ABEDI
  HENRY/JAVIER, Jan Mohr, Kamil Kosik, Kuba Skowroński, uinok apaj.
 • Ulica Elektryków: SYLWESTER ELEKTRYKÓW: UTOPIA: „Odzyskujemy SYLWESTRA w sercu stoczni z pełnią mocy. Przynosimy Wam 3 niesamowite sceny muzyczne oraz scenograficzny zachwyt”. Zagrają: Reza Future, Radek Cyman, Rybskie, Rhythm B, OG Karo, ALLG, Mezer, zuzaOK, DJ Noz, luzwixa, Odme, The Very Polish Cut Outs Takeover.
 • Psylwester – Be Psychedelic New Year Party 2021/22: „Tej nocy zagra dla Was 14 (!) DJ’ek i DJ’ów – zaproszonych przez nas na tą specjalną okazję z całej Polski oraz DJ’e z naszej ekipy”. Zagrają: Kudłaty, LadyClaw b2b Pyzdra, Kuczer, Kaktus, Halle, Elf, Crawfisher, Tuszi Tushe, Daclee, IIllegible, Ratri, Kris, TrashHead.
 • Crackhouse: CRACKHOUSE NYE 21/22: „Rok 2021 był dla nas przełomowym czasem. Otworzyliśmy dla was patio na którym nieraz przesiedzieliście do godzin popołudniowych, zrobiliśmy dużo eventów i zagrało u nas wiele artystów. Co najważniejsze dzięki WAM tak naprawde otworzyliśmy pełnoprawny klub”.
Sylwester, sylwester 2021/2022, nowy rok, imprezy, kluby, covid-19
Fot. Olga Burczyk

Sylwester 2021/2022. Warszawa

 • Jasna 1: J1 | SYLWESTER NA JASNEJ: Jacek Sienkiewicz, Jana Woodstock, Nihad Tule: „Wszyscy wiele ostatnio przeżyliśmy. Zasługujemy na to, by świętować w dobrym stylu. W tym celu przygotowaliśmy nasz największy Sylwester, na którym po raz pierwszy pojawią się intrygujący międzynarodowi artyści, powrócą lokalne legendy i oczywiście członkowie naszej rodziny z Jasnej 1”. Zagrają: Chino, Cyryl, Dtekk, Dyktando, Dzuma, Jacek Sienkiewicz, Jana Woodstock, Jealo, Kovvalsky, MKO, Nihad Tule, Ola Teks, R.Kamionek, Wojtek Side One.
 • Smolna: Smolna NYE 48H: Sama’ Abdulhadi / AIROD / Deas & many more: „Świętuj razem znani”. Zagrają: Sama’ Abdulhadi, Deas, A_GIM, PAWEL, Trick Cyclist, Truant, Cocolino, Gigi, Glasse, Last Robots, Marcin Krupa, Simon Mattson, Sincz, Weikum, AIROD, HATELOVE, Vitcat, Filip Sonik b2b MIHVU, Piotr Ho b2b KUAK, Pysh.
 • Luzztro: SYLWESTER W LUZZTRO: „Ostatnia noc w kalendarzowym roku to luzztrzane odbicie tego, co wydarzyło się podczas ostatnich 365 dni. To krzywe zwierciadło, w którym przejrzeć będą mogli się wszyscy elektroniczni zapaleńcy, aby ujrzeć swoje prawdziwe oblicze, a także ujrzeć wszystko co, co czeka nas w kolejnym roku życiowych zmagań”. Zagrają: DUSS, PIUR, AN_KA, Technovy, Adam Obrębski, Seb Skalski, Koza, Kevs, Patka, TRSK, FVBN, Dash, Easy.
 • Rave On: RAVE ON NEW YEAR: „Najwyższej klasy nagłośnienie, niebanalna muzyka, niesamowita oprawa wizualna, niepowtarzalny klimat i wyjątkowi ludzie – wszystkie te aspekty składają się na przepiękną, potężną atmosferę, którą dotychczas wspólnie z Wami tworzyliśmy na wydarzeniach z cyklu RAVE ON”. Zagrają: Marius Drescher, Francesca, Gigi, Glasse, Mazi, Siasia, Sincz, Szymon Weiss, w.jak, Ganimedes.
 • DUEL: III Urodziny DUELa | Sylwester 2021: PARALLX (R-label): „Synergia przenikliwej muzyki, dynamicznego światła, i nieskrępowanej zabawy w surowej przestrzeni, czyli innymi słowy III urodziny DUELa w Sali Kolumnowej”. Zagrają: Parallx, DLV, Sept, PAWEL, Sienn, NFS, L Ʌ V Σ N, Crackd.
 • Piekło nad Niebem: NYE w Piekle | Filip Sonik & Mihvu, IKARVS live, Piotr Ho & Kuak, SAS: „Witamy w nowym roku w inferno. Przyjdź i zasmakuj piekła z najlepszymi artystami”. Zagrają: Filip Sonik & MIHVU, Ikarvs, Piotr Ho & KUAK, Sas.

Sylwester 2021/2022. Poznań

 • Schron: MARATON 2: SYLWESTER W SCHRONIE: Maraton inaugurujący nasze 4 urodziny trwał 43h i 50 min. Przebijemy to? Koniec 2021 i początek 2022 zdają się być dobrą okazją. Kup bilet i zobacz, co znaczą 42h nieskrępowanej zabawy!”. Zagrają: Conecptual, Null respekt, Stinsøn, PLEBS, KOREA, Pockerfield, BASSMENT, Longer, Thomas Palec, Oliver Raumklang, VVEEAA, Luca Novicci b2b OLGA, ya.khub, KLAUDIA., Młoda Polska, Marceli.
 • Rewiry: No Bad Days I Sylwester na Rewirach: „Pożegnajcie stary i rozpocznijcie Nowy Rok razem z nami i z muzyką, w której wybrzmiewają tylko miłość, wolność i radość, czyli wszystko to, co chcemy abyście zawsze znajdowali w Rewirach”. Zagrają: Jazxing all night long.
 • Projekt LAB: NYE SYMPOZJUM 2021/2022 / TECHNO / BASS / HOUSE: „Techno, house a może bass na Sylwestra? My mówimy: wszystko! Przygotowaliśmy dla Was najbardziej zróżnicowany muzycznie NYE w Poznaniu”. Zagrają: TNOMER live, Spete, Paka, Thomas Palec, ADS, Heather Helix, Zariush, Cosmaya, QND b2b MRTN., Grażyna Biedroń, Lili, Mea, Daniel Czarnecki, Kaja, Zboro, Kemot, Nimm2, Moony, Morc in Dub, k.o, Ewski, Alegria, Bambi Uzi, Dub Creatures.
 • Próżność: Brokatowy Sylwester: „Eleganckie kreacje, kolorowe przebrania, pełne kieliszki, bujające kawałki, piruety na parkiecie, strzelające szampany, szkolne piękności i… magiczne powitanie 2022!”
 • OHIA BAR: THE NEW YEARS EVE: Zagrają: DJ Natty, DJ Stretchadelic, DJ Moment, DJ Xtic Maxi
Sylwester, sylwester 2021/2022, nowy rok, imprezy, kluby, covid-19
Fot. Artur AEN Nowicki

Sylwester 2021/2022. Wrocław

 • Ciało: Sylwester: „Zachęcamy, by pierwszy piruet AD 2022 wykonać na naszym parkiecie”. Zagrają: Aksamit, CruzOe, kappa e ravve, Michał Macewicz, Spectribe, Vi.
 • Transformator: SYLWESTFR x2: „Nic się nie kończy… Nasz SYLWESTFR to 2 days, 2 stages, atrakcje i abstrakcje z małą przerwą na prysznic pomiędzy”. Zagrają: Vitek Jansky, Mateusz Źróbek, Fomma, Ravetoszyn, Hes0yam, Dżony, Dep, Helmut, Mainliner, Thrill Kill aka Drador, Wix Collina, Anna Borsuk, K POD, Szermi, re_silence, Majami, Chałup, Ada Stawiarz, Yes Stanley, Masha Romanova, Keytov, Markovitz.
 • Projekt Pralnia: NYE 2021/2022: „Na tę noc otwieramy dla Was Pralniowe Wesołe Miasteczko. Ponad 1500 m2 i 4 sceny Melodic & Progressive, House, Hypnotic & Techno, Secret”. Zagrają: a:wide, AN ON BAST, Chałup, Felis Silvestris, K POD, LuLu Malina, Marika Srbinovska, PYSH, RETHE, Sassafras Tree. To nie jest jeszcze pełen line-up na sylwestrowe szaleństwo w Projekt Pralnia. Czekając na więcej ogłoszeń, zgarniajcie już bilety, bo z taką reprezentacją szybko zejdą!
Sylwester, sylwester 2021/2022, nowy rok, imprezy, kluby, covid-19
Fot. Pozdro Dla Wiksiarzy

Sylwester 2021/2022. Kraków

 • SZ1: Sylwester z Jedynką: „Wiadomo, że w ten dzień / noc trzeba się troszku zniszczyć, dlaczego więc nie w tak zacnym gronie? No my nie widzimy powodów, także DO ZO BA CZE NIA”. Zagrają: aeha B2B Rraph, Anja Kraft, Kubok B2B Not So Pro, Melania, Pankowsky, BC, Impolite.
 • Prozak 2.0: New Year’s Eve 2.022 x Prozak 2.0: „ Stało się – po raz pierwszy od 8 lat Prozak 2.0 będzie otwarty dla Was przez całą Sylwestrową noc! To był naprawdę zwariowany rok, o czym chyba Wam nie musimy wspominać, dlatego zdecydowaliśmy się świętować jego koniec i powitać nowy 2.022 wspólnie właśnie w naszym klubie”. Zagrają: VIT., Zesty, Skayu, Zebra, Whizzer, Deas, Meg, Senthia, Virtual Geisha, Matthew Ka, Oscar Thous.

Sylwester 2021/2022. Katowice

 • Katowice: P23 NYE: Klangkuenstler, Blazej Malinowski, Cocolino: „Nieustannie dążymy do nieosiągalnego dla zwykłych śmiertelników mitycznego miejsca, do muzycznej idylli na zaginionym lądzie, do naszej klubowej utopii. Nie dotrzemy tam, ale sama droga to wystarczający powód, by ciągle działać. Koniec jest początkiem, dlatego 2021 rok żegnać będziemy w spektakularny sposób”. Zagrają: Klangkuenstler, Blazej Malinowski, Penera, CAPO, NVYSN, Kharl, Cocolino, Muhumör, canis:minor.
 • CEL: SYLWESTER: „Zmieniamy daty w zegarkach, nie zmieniamy jednak swoich postanowień i kontynuujemy obraną w 2021 roku ścieżkę rozwoju lokalnej sceny. Nadejście nowego roku celebrować będziemy pośród odjechanych dekoracji i zróżnicowanych muzycznie parkietów, podczas 10 godzin sylwestrowego przewozu. Dołączcie do nas”. Zagrają: Monster, DJ Noseblunt, Holoe, DCB, scki., Shhron, Kolin, Living Plastic, Coalverk, 5cet, Contact, dubHee, Barney.
 • SiXa: FLASHBACK2000! – Sylwester w SiXA/Rajzefiber: „Flashback2000! bez wątpienia można nazwać jedną z najbardziej kultowych imprez na Górnym Śląsku. Przez dziesięć lat doczekała się dwudziestu siedmiu edycji w legendarnym klubie INQbator. Po ​dwóch latach przerwy, najważniejsza house’owa impreza powraca na mapę Katowic. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że ta piękna historia doczeka się swojej kontynuacji w klubie SiXa!”. Zagrają: Jaraluca, Alien Translator, Styropian, TRIPlets Together, Primal, Rita Raga, SIBI, DITEEER, PHILL, JACOB LARSEN, SET, 2LC, LUKE CASPI, LOUIS, ADDY-Z, SHARKY, PRIMO, NEMO.
Sylwester, sylwester 2021/2022, nowy rok, imprezy, kluby, covid-19
Fot. Plawskiphoto

Sylwester 2021/2022. Łódź

 • Łódź: New Year’s OFF // Sylwester DNB MELODY + POGOTOWIE TECHNO & SAMO GĘSTE // 2 Sceny // Łódź DOM: „SYLWESTER na łódzkim OFF’ie! 2 SCENY // DNB & TECHNO”. Zagrają: Infinity, Akira, Beny, Patrol, Subject, Biohu, MC Akira, MC Ozon, MC Graba, Ferment, Rebus, Wiktor Skok, Onesomeone, Marcin Fogler, Vyti Tauta.
 • KONKRETNY SYLWESTER W MUZEUM SZTUKI: „W Sylwestra w klubie Konkret siły połączą didżeje i twórcy wizualni reprezentujący jedne z najlepszych kolektywów artystycznych współtworzących oblicze łódzkiej sceny klubowej. To spotkanie jest gwarancją zabawy przy świetnej muzyce, w znakomitej oprawie wizualnej i w miejscu stworzonym do świętowania tego typu wyjątkowych wydarzeń – zabytkowym pałacu Maurycego Poznańskiego, gdzie swoją siedzibę ma Muzeum Sztuki w Łodzi oraz podległy mu klub Konkret, gospodarz wydarzenia”. Zagrają: Paulina Pawlevna, Eduardo Smetana, Kalla, Lena, m_ozog, Zelde743, Six.

Sylwester 2021/2022. Białystok

 • Białystok: FOMO: SYLWESTER: „Pierwszy FOMO Sylwester. Od 20:00 do ostatniego tancerza. Dla nieschodzących z parkietu, jak i dla zwolenników balu. Dwie sceny muzyczne: disco / house oraz techno. Wspólny toast szampanem o północy. Nie puszczamy fajerwerków poza tymi muzycznymi”. Zagrają: Eltron, Duszne Granie, Sashka, Ania Łaskarzewska, OTHK, Vertical Spectrum, Dtekk, Kinga Agaciak.

Idę w Tango w Sylwestra

Więcej sylwestrowych (i nie tylko) imprez znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango – https://www.tangoapp.pl/Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →