Klub Tama przywita Nowy Rok z francuską gwiazdą

Eventpromo News
Shlomo gwiazdą sylwestra w tamie

Już za 3 dni do Poznania zawita światowej klasy producent oraz DJ - Shlømo. Obok niego pojawi się również śmietanka z polskiej sceny klubowej.

Shlømo gwiazdą Sylwestra w Tamie

Shaun Baron-Carvais, znany przede wszystkim jako Shlømo, jest już obecny na scenie od prawie 8 lat. W tym czasie wydał wiele EP-ek, remiksów, a także w 2018 roku długogrającą płytę – Mercurial Skin. Jego muzyka to połączenie nurtów techno, eksperymentalnej elektroniki oraz muzyki filmowej. Ciągle poszukuje nowych brzmień i nie zna granic jako producent. Nic dziwnego, skoro jego inspiracjami są tacy artyści jak Aphex Twin, czy Boards of Canada. Już w Sylwestra będzie można go zobaczyć na żywo w klubie Tama!

Shlømo ze swoim setem dla HÖR BERLIN

Sylwester w Tamie – lokalna reprezentacja

Poza gwiazdą z Paryża, w poznańskim klubie pojawi się solidny skład z naszego kraju. Razem z nim zagra m.in. Hatelove, czyli specjalista od ciężkich brzmień. Prezentuje on głównie kombinacje takich gatunków jak industrial, hard i dark techno (tutaj możecie znaleźć jego świetną selekcje z zeszłego roku). Będzie również Sin, który jest fanem czarnych płyt i znany jest ze swojego hipnotycznego techno oraz Tom Palash – DJ i producent z Poznania. Nad wszystkim będzie czuwać Lola Haze, czyli reprezentantka polskiej sceny VJ-ingu, która z roku na roku odgrywa co raz większą rolę przy organizacji imprez, festiwali oraz streamów – nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hatelove z miksem dla ASID

Shlømo i Sylwester w Tamie – bilety

Jak sami organizatorzy piszą, jest to jedyna impreza klubowa, która odbędzie się w Tamie w najbliższym czasie. Z tej okazji, poza świetnym lineup-em, przygotowują oni również specjalną oprawę wizualną na to wydarzenie. Obecnie w przedsprzedaży jest już trzecia pula w cenie 80 złotych. Bilety możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. Nie zastanawiajcie się i chodźcie do Tamy!

NYE | TAMA | SHLOMO

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →