Sven Vath z kolejnymi utworami zapowiadającymi nowy album

News

Niekwestionowana legenda sceny - Sven Vath - w dniu dzisiejszym dzieli się kolejnym wydawnictwem zapowiadającym nadchodzący, najnowszy album niemieckiej ikony techno . Z tej okazji nie pozostaje nam nic innego, jak przedstawić Wam świeży materiał od Papy.

Sven Vath powraca do produkcji

Wieść o najnowszym krążku Svena Vatha szeroko odbiła się w całym środowisku muzycznym. Mało kto spodziewał się, że po 19 latach od ostatniego albumu Vatha, będziemy mogli raz jeszcze słuchać kompozycji wielkiego mistrza. Sven przez te kilkanaście lat zajmował się prosperowaniem agencji Cocoon oraz występami dj’skimi, które niezmiennie porywają tłumy na całym świecie.

To, jak wybitnym selekcjonerem jest prawdopodobnie najważniejszy dj na świecie, mieliśmy okazję przez te kilkanaście lat przekonać się nie raz. Z produkcjami Svena sprawa wygląda nieco inaczej – jest to towar mocno deficytowy, raczej nikt już nie spodziewa się następnych utworów spod jego rąk. I jest to jeden z nielicznych przypadków, gdzie od artysty, który wyprzedaje hale i kluby, nie oczekuje się kolejnych wydawnictw. Svena kochamy za jego występy i brak rozbudowywanej dyskografii nie ma żadnego znaczenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sven doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są jego sety dla rzeszy fanów. Dlatego niezmiennie od 20 lat wypuszcza proibizową kompilację, podsumowywującą muzyczne lato na białej wyspie. Informacja o nadchodzącym albumie spadła jak grom z nieba, wywołując dziką satysfakcję wśród wyznawców Svena. I ciężko się temu dziwić.

O niedawnym wydawnictwie Feiern, zapowiadającym album „Catharsispisaliśmy tutaj jakiś czas temu. Już dzisiaj możemy cieszyć się drugim singlem, zawierającym dwa absolutne hity. Jeśli ktoś słuchał setów Vatha przez ostatnie kilka miesięcy, na pewno dobrze kojarzy obie produkcje.

Piękne umysły dwóch przyjaciół

Utwór „Mystic Voice” powstał na wczesnych etapach produkcji albumu. Sven zbierał pomysły i słowa, aby w końcu nagrać niepowtarzalne wokale w trakcie jego pobytu w Indiach. Po drugiej stronie planety Gregor Tresher, współproducent „Catharsis„, spędzał dni i noce w swoim studio przetwarzając strumień fascynacji Svena na język muzyki. „Butoh” to z kolei surowy i mroczny kawałek inspirowany japońskim tańcem – formą sztuki, która głęboko poruszyła Svena podczas jego podróży po wyspie Nippon.

Sven Vath nie kryje fascynacji nadchodzącym albumem:

Drodzy przyjaciele, pragnę zaanonsować nadejście dwóch nowych utworów, które naturalnie dostaniecie w wersji winylowej. Powrót do studia wraz z Gregorem okazał się kapeluszem pełnym pomysłów. Bywało dziko, cudownie i radośnie. „Mystic Voice” oraz „Butoh” oddają mistycznego ducha, które wyrażają czas wspólnej produkcji. Mam nadzieję, że poczujecie trochę magii, którą generowaliśmy podczas tworzenia tych utworów.

Już dzisiaj premiera „Mystic Voicena kanale Spotify Svena. Zakupu singla w wersji winylowej dokonywać można przez oficjalną stronę Cocoon. Album „Catharsis” pojawić się ma na początku 2022. Czekamy!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →