Gregor Tresher

Gregor Tresher
Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Frankfurt nad Menem
Wytwórnie:

W dziedzinie muzyki elektronicznej, Gregor Tresher nie jest debiutantem. Przez ponad osiem lat ten trzydziestoletni DJ i producent z Frankfurtu wyrósł na jedną z czołowych postaci współeczesnego techno. Jego „Still EP” w 2005 r., pozwoliła dołączyć mu do Ligi Mistrzów europejskich producentów.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po wielu wydaniach, takich jak godne podkreślenia jak „Neon”, „Full Range Madness”, „The Wombat” czy „The now People” na takich labelach jak Cocoon, Intacto, Great Stuff, Datapunk czy Rebel One, nadszedł czas na debiutancki album „A Thousand Nights „, który na nowo zdefiniował elektroniczną muzykę taneczną w 2008 r. Tytułowy numer był jednoczesnie najlepiej sprzedającym się utworem z kategorii Techno na Beatport w 2007 roku. Ponadto, czytelnicy niemieckiego magazynu Raveline przyznali Gregorowi miano „Producenta roku 2007” po raz drugi z rzędu.

Muzyczne korzenie Treshsera wywodzą się z Electro. Wiele jego ep’ek ukazało się nakładem oficyny samego Anthony Rothera – Data Punk. Ma też na koncie remix utworu Svena Vatha – „Komm”

Na początku 2008 (oprócz współprodukcji albumu Moniki Kruse „Changes of Perception”) Gregor wydał nowe produkcje „Break New Soil” na Moon Harbour Records i remix dla Dubfire’a na Sci + Tec, które były prezentacją nowych zmian w rozwoju jego stylu.

DJ Chart | Gregor Tresher | 09.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Sam Paganini Satellite Drumcode
2 DVS1 Black Russian Klockworks
3 G-Man Fusion
4 Developer In Pure Form Modularz
5 Dangeli Haze Riot
6 Sinfol Process Of The Thaw Anagram
7 Marco Bailey Railways (Mike Dehnert Remix) MBR Limited
8 Akasha FX Bias Skeleton
9 Peter Van Hoesen Rift Time To Express
10 Bodyscrub Turnabout (Loco & Jam Remix) Alleanza

Fotogalerie z udziałem Gregor Tresher

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →