Sunset Levy B_Day On Air w Iskrze Pole Mokotowskie

Eventpromo
Sunset Levy B_Day On Air w Iskrze Pole Mokotowskie

Kolejny weekend w Iskrze Pole Mokotowskie, kolejna porcja muzycznych wrażeń. Sprawdźcie, co w ten weekend będzie się działo w letniej miejscówce w Warszawie.

Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie zaprasza na weekend

Iskra Pole Mokotowskie, która w ubiegłym tygodniu świętowała swoje 7. urodziny, zaprasza na kolejny weekend pełen muzycznych emocji, serwowanych przez najlepszych artystów.

W ten piątek zapowiada się wspólna kontemplacja zachodu słońca, co sugeruje już sama nazwa wydarzenia – Sunset Levy B_Day On Air. Tego wieczoru, prócz urodzinowego torcika, uraczeni zostaniemy smakowitymi kąskami dźwięku. Sprawdźcie, kto zagra.

Sunset Levy B_Day On Air w Iskrze – line-up

W line-upie znaleźli się techno eksperci w składzie: Chriss Jaxx / PL, Don Eduardo, Jacek JJack Zawistowski, Lelak, Levy, MATUSH, Meicon, Patryk Maciński, Seb Skalski, SkullFellaz, Patryk Truant Szulc, Tomazzo, WEIKUM. Drużyna DJ-ów i producentów, którzy o techno, house’ie i tech-house’ie wiedzą wiele. Usłyszeć mogliście ich w czołowych klubach w Polsce, jak i za granicą.

WEIKUM na Smolnej – Producer Set

Wachlarz muzyki elektronicznej został rozpięty niezwykle szeroko, co gwarantuje, że każdy z obecnych na wydarzeniu odnajdzie coś dla siebie, a może i przekona się do „czegoś innego”.

Truant DJ set / Warsaw Boulevard 010-4

Sunset Levy B_Day On Air w Iskrze Pole Mokotowskie – informacje

Wydarzenie odbędzie się już w ten piątek – 17 lipca, jak zwykle przy Wawelskiej 5. Start – 18:00, koniec – 6:00. Bilety do nabycia na bramce za 20 zł. Wpadnijcie potuptać!

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.