Stokyo prezentuje nowy przenośny gramofon i mikser

Stokyo
Elektronika

Japońska firma Stokyo, która od lat wypuszcza na rynek dość nietypowe produkty kierowane przede wszystkim dla didżejów turntablistów, ponownie zaskakuje nas czymś nowym. Już wkrótce do sprzedaży trafi mały, prosty, przenośny zestaw. Więcej szczegółów poniżej.

Stokyo Complete DJ Set: praktyczny produkt czy hipsteriada?

Ostatnio pisaliśmy o nowych gramofonach dla zwykłych użytkowników oraz tych bardziej wymagających. Japoński The Stokyo: Complete DJ Set być może zadowoli te dwie grupy użytkowników. Sprzęt ten wygląda oldschoolowo – nic dziwnego, ponieważ wzorowany jest na kultowym modelu przenośnego gramofonu Columbia GP3. Zestaw zawiera tylko podstawowe funkcje: regulacja głośności, crossfader i wbudowane głośniki. Na pierwszy rzut oka rzuca się brak equalizerów w mikserze, choć to nie powinno być problemem dla zajawkowiczów scratchingu. Na gramofonach można odtwarzać winylowe płyty siedmio-, dziesięcio- i dwunastocalowe. Zasilany baterią lub prądem zestaw gramofonowy można również kupić oddzielne. Jeden egzemplarz przenośnego gramofonu w przedsprzedaży kosztuje 219,95 dolarów, a przenośny mikser didżejski jest w cenie 229,95 dolarów.

Stokyo prezentuje nowy przenośny gramofon i mikser

W sumie za cały zestaw trzeba wyłożyć z kieszeni aż 669 dolarów. Warto?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →