Brian Eno zaprojektował jeden z najpiękniejszych gramofonów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy

Fot. Materiały promocyjne
News
Gramofon na miarę XXI wieku

Legenda ambientu stworzyła sprzęt we współpracy z Galerią Paula Stolpera. Sprawdźcie, jak wygląda gramofon według projektu Briana Eno.

Gramofon na miarę XXI wieku

Brian Eno we współpracy z Galerią Paula Stoplera zaprojektował limitowaną edycję neonowego gramofonu mieniącego się całą paletą kolorów. Sprzęt, który został wyprodukowany w limitowanej serii 50 sztuk, świeci podczas odtwarzania muzyki i jest dostępny do kupienia poprzez zapytania ofertowe na stronie Galerii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gramofon nie na każdą kieszeń

Forma „zapytania o produkt”, jako jedynej możliwości nabycia gramofonu sugeruje, że jego cena może być bardzo wysoka. Nie powinno to zresztą chyba nikogo dziwić, bo przypomina on bardziej dzieło sztuki niż zwykły odtwarzacz. Nie będzie to więc, niestety, idealny prezent last minute na święta…

Światło bijące z gramofonu jest namacalne, jak gdyby złapane w chmurę pary. Siedzieliśmy i patrzyliśmy przez długie godziny, zafascynowani tym zupełnie nowym doświadczeniem światła jako fizycznej obecności. Jednym z przełomowych odkryć teorii ewolucji jest to, że możesz zacząć od prostych rzeczy, a one będą rosły w złożoność. Jest to bardzo nieintuicyjne – to jedna z tych rzeczy, których ludzki mózg nie jest w stanie od razu pojąć. Nie ma to sensu, dopóki się tego nie zobaczy – komentuje Brian Eno.

Kup bilet na MARATON 2: Sylwester w Schronie

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →