Space Afrika udostępnia nowy utwór

Fot. Materiały promocyjne
News

Kawałek zatytułowany Rings pochodzi z długo oczekiwanego albumu duetu Honest Labour.

Space Afrika – nowy singiel zapowiadający album

Para producentów z Manchesteru i Berlina, Josh Inyang i Josh Reid, aka Space Afrika, zaprezentowała swoje nowe nagranie zatytułowane Rings. Singiel pochodzi z nadchodzącego dużymi krokami krążka Honest Labour. W produkcji gościnnie udzielili się NTS oraz bristolski kolektyw producencki Young Echo.

Współpracując z tymi samymi artystami nad wydanym w zeszłym miesiącu utworze Untitled (To Describe You), Space Afrika po raz kolejny połączyli siły z reżyserem Tibyanem Mahawah Sanoh, by stworzyć towarzyszące kawałkowi wizualizacje. Efekt połączenia się jest imponujący.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ilustracja pogłębia doznania, które wywołuje utwór. Zarówno sam kawałek, jak i wideoklip, wciągają odbiorcę od pierwszych chwil i nie pozwalają się uwolnić. Zobaczcie i posłuchajcie sami:

Space Afrika – Rings 

Sami twórcy nie kryją zadowolenia z rezultatu swoich działań:

Space Afrika powołuje się na chęć przekroczenia sumy swoich wpływów i pokazania, do czego jesteśmy wspólnie zdolni – komentuje NTS.

Space Afrika – kiedy premiera płyty?

Wyprodukowany zdalnie z powodu przeprowadzki Reida do Berlina, album Honest Labour ukaże się 27 sierpnia nakładem ich własnej wytwórni DAIS. Po takich zapowiedziach jak Untitled (To Describe You) i Rings, apetyt na premierę krążka jest ogromny. Zacieramy ręce i wyczekujemy momentu, w którym będziemy mogli sprawdzić cały materiał.

Zamówienie przedpremierowe można już składać tutaj.

Warto dodać, że Space Afrika to jedna z grup, które ostatnio zostały zaproszone do udziału w imprezie otwierającej londyńską miejscówkę Space289. Klub wraca do działalności a na inauguracyjnym evencie będzie można usłyszeć takie postacie jak m.in. Perc, Manni Dee, Silvia Kastel, Martha czt Flora Yin-Wong

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →