GRiZ prezentuje swój najnowszy krążek „Rainbow Brain”

Godzina nowej muzyki, audiowizualne show i dubstep w funkowej odsłonie. GRiZ podtrzymuje coroczną tradycję i prezentuje nowy krążek Rainbow Brain.

GRiZ i LGBTQIA na basowej scenie

Urodzony 31 maja 1990 w Michigan, USA, Grant Richard Kwiecinski od blisko dekady twardo stąpa po basowej scenie nie podążając za panującymi na niej trendami.

GRiZ, ponieważ pod takich aliasem działa muzyk, łączy w swoich produkcjach dubstep, future funk i trip hop, a podczas występów live chętnie sięga po saksofon, który nadaje kolorytu i bounce’u większości jego kawałków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amerykanin jest ważną postacią sceny nie tylko z powodu swojej muzyki – otwarcie wspiera społeczność LGBTQIA i sam dokonał publicznego coming outu w 2017 roku.

Czuję, że jeśli jesteś w pozycji, w której możesz służyć sw0jej społeczności, to jest to rodzaj twojej odpowiedzialności… Musimy pomagać naszym ludziom, jeśli chcemy zobaczyć lepszy świat. Osobiście, chcę po prostu pomagać. Łamie mi się serce, gdy widzę, jak ludzie walczą. – wspomiał GRiZ w wywiadzie dla Advocate.com w 2019 roku.

Oddać autorowi Griztronics trzeba to, że podchodzi do życia z ogromnym dystansem i posiada niebanalną umiejętności strzelenia pstryczka w nos osobom go nieszanującym przez to, że jest gejem.

GRiZ - Hi, I'm gay

Griztronics i Bangers.Zips

Od dobrych kilku lat GRiZ wykręca pod swoimi kawałkami milionowe wyświetlenia, a jego koncerty cieszą się popularnością liczoną w tysiącach.

Gdybym miał wskazać jeden większy przełom w jego karierze, to z pewnością byłby to rok 2019 kiedy nakładem Deadbeats wydał cztery EPki zatytułowane Bangers.Zip i kooperację z SubtronicsGriztronics.

GRiZGriztronics (ft. Subtronics)

Griztronics było pierwszym dubstepowym trackiem, który stał się viralem na TikToku i wylądował na jakiś czas na pozycji nr 1 najpopularniejszych hasztagów jako #ittastesdifferent. Liczba odsłon video z wykorzystaniem wspólnej produkcji GRiZa i Subtronics przekroczyła grubo ponad… pół miliarda.

GRiZRainbow Brain

GRiZ ostatnimi czasy na pewno nie zmaga się z brakiem wenny, ponieważ od czasu Griztronics do dnia dzisiejszego na streamingi wrzucił ponad dwadzieścia tracków.

Podtrzymał również swoją małą tradycję wydawania jednego albumu rocznie. Po Ride Waves i Chasing The Golden Hour, zaprezentowanymi kolejno w 2019 i 2020 roku, przyszedł czas na następną godzinną podróż przez dubstepowo-funkowe brzmienia GRiZa w Rainbow Brain.

Nowy album Amerykanina składa się z 22 kawałków i po raz pierwszy doczekał się pełnego audiowizualnego show w postaci Rainbow Brain The Movie.

Rainbow Brain jest dostępne od dzisiaj, 23 lipca, na wszystkich streamingach. Na albumie gościnnie udzielili się Jantsen, ProbCause, Chrishira Perrier, Cherub oraz Big Gigantic.

Posłuchaj Raibow Brain GRiZ’a:

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →