Album „Dark Wobble” Ganja White Night już dostępny

Shutterfinger
News
Ganja White Night wydają ósmy album - Dark Wobble

2o kwietnia to szczególny dzień społeczności konopnej, z którą bardzo zawzięcie utożsamia się duet Ganja White Night. Tegoroczny dzień marihuany belgijski duet świętował premierą nowego albumu - Dark Wobble.

20 kwietnia w basowej kulturze

Z roku na rok rośnie ilość stanów oraz krajów, w których konsumpcja i posiadanie marihuany są legalne. Dla zwolenników używki szczególnie ważną datą jest 20 kwietnia, zapisywany w formie amerykańskiej 4/20, uznawany nieoficjalnie od kilkudziesięciu lat za dzień konopi.

Wielu basowych DJ i producentów nie kryje się z tym, że marihuana regularnie pojawia się w ich życiu – w końcu w Holandii czy Kalifornii, czyli dwóch miejscach należących do kolebek tanecznej elektroniki, palenie marihuany jest w pełni dozwolone i zgodne z prawem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX – DJ/DJka/LIVE Roku Bass Polska 20XX. Sprawdź wyniki

Gdybyśmy mieli tworzyć zestawienie czynnych basowych palaczy trawki, nie moglibyśmy pominąć chociażby Gettera, GRiZa, Subtronicsa, Boogie T czy Blunts & Blondes, czyli gościa, który otwarcie stwierdził, że gdyby miał wybrać życie bez kobiet lub życie bez marihuany, zrezygnowałby z możliwości interakcji z przedstawicielkami płci pięknej.

Ganja White Night x Boogie T – Flava

Ganja White Night przykładem, że wobble bass jest nieśmiertelny?

Do holenderskich coffee shopów rzut beretem ma dwóch belgijskich producentów, którzy nieprzerwanie od 2008 roku skupiają się na komponowaniu spójnych dialogów między bassem i najróżniejszymi warstwami melodycznymi dając nam w rezultacie coś określane słusznie mianem wooble bass / dubstep.

Ganja White Night pomimo oszałamiających zmian gatunkowych na scenie basowej wciąż są wierni swojemu pierwotnemu brzmieniu. Od 12 lat produkcje Ganja White Night reprezentują ten sam – bardzo przypominający klasyczny dubstepowy oldschool – styl, a i tak przy każdej albumowej premierze zaskakują.

Ganja White Night – Dark Wobble

Belgowie pamiętają aby dzień święty święcić. Z okazji tegorocznego dnia marihuany Ganja White Night wydali swój ósmy album w karierze, zatytułowany Dark Wobble!

Materiał składa się łącznie z dziesięciu dubstepowych bangerów, a na albumowe gościnki załapało się jedynie dwóch producentów – Boogie T i SubDocta. Obaj należą rzecz jasna do konopnej społeczności.

Munoludy 20XX – Bassowa Impreza Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Jak na razie Ganja White Night wydają się mieć bardzo udany rok. Producenci rozpoczęli go premierą kolaboracji z GRiZ, Ease Your Mind, ogłosili trzy nowe daty show Wobble Rocks w słynnym Red Rocks, a wszystko spięli 10-utworową klamrą noszącą tytuł Dark Wobble.

Ganja White Night – Dark Wobble

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →