Dungeon Beats rusza w trasę po Polsce

Eventpromo
Dungeon Beats rusza w trasę po Polsce

Dungeon Beats to jeden z najciekawszych projektów na rodzimej scenie muzyki elektronicznej. Właśnie szykują się do rozpoczęcia trasy po Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Dungeon Beats – kolektyw, który wie, co robi

Dungeon Beats to kolektyw założony w 2015 roku. W jego skład wchodzi sześć niezwykle utalentowanych postaci: CrissNSA, Entire, Ewski, Exidk.o oraz Hitman. Na bank kojarzycie tych ludzi. Jeśli nie z lokalnych imprez klubowych, to zapewne mieliście przyjemność usłyszeć ich na którymś z festiwali. Reprezentanci ekipy grali na m. in. na Outlook Festival, Bass Camp czy Audioriver.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Swoją aktywność od lat koncentrują wokół działalności promotorskiej, producenckiej i DJ-skiej. Na swoim koncie mają już dziesiątki zorganizowanych imprez. I to nie byle jakich! W portfolio zaproszonych przez Dungeon Beats znajdują się takie osobowości jak Kahn, J:Kenzo, Biome czy Taiko.

Od niedawna kolektyw przekształcił się w swego rodzaju agencję bookingową. Artystyczny los złożyło na ich rękach już aż ośmiu artystów: Leon Switch, LSN, 207, Kwizma, Taiko, Darkimh, Ourman i Zygos.

Reprezentanci Dungeon Beats mają też czym się pochwalić, jeśli chodzi o wydawnictwa. Ich produkcje ukazywały się nakładem takich stajni jak: UVB76 Music, din is noise records, Groundwork Recordings, KWAIOTO Records czy Iron Shirt Recordings. Muzycznie oscylują wokół klimatów z pogranicza dubstepu, drum’n’bassu czy nawet ambientu.

Skoro już przy wydawnictwie jesteśmy, to członkowie kolektywu właśnie podzielili się z nami bardzo radosną nowiną – najprawdopodobniej już niedługo usłyszymy pierwsze kawałki sygnowane marką Dungeon Beats. Przyszła pora na własny label!

Dungeon Beats – występy w pięciu polskich miastach

Dugeon Beats już niedługo rusza w trasę po Polsce. Imprezy kolektywu odbędą się w 5 miastach. Listę imprez z krótkimi opisami znajdziecie poniżej:

Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK] | P23

Inauguracyjna impreza trasy odbędzie się w katowickim klubie P23. Podczas imprezy, w roli headlinera wystąpi Biome. Pochodzący z Manchersteru DJ i producent to postać w pewien sposób symboliczna dla ekipy Dungeon Beats, gdyż to jego występ zainicjował imprezy organizowane przez kolektyw kilka lat temu w nieistniejącym już klubie 8 bitów. W katowickim klubie za oprawę wizualną odpowiadać będzie Lumen Art.

Kiedy: 6 marca
Gdzie: klub P23, Katowice
Kto: Biome, CrissNsa, Entire, eS, Hitman, Kuaq

Dungeon Beats 015 feat. ZHA & DE-TU

Przystanek nr 2 – dom! Poznański klub Projekt Lab to nieformalna siedziba Dungeon Beats. Z tej okazji ekipa przygotowała dla publiczności coś specjalnego. Na imprezie usłyszymy duet DE-TÜ, który swoimi dub’owo zabarwionymi rytmami uraczy poznańską publikę. Zagra również ZHA, czyli czołowy przedstawiciel undergroundowej basowej sceny UK. Na barowej królować będzie Oramics, a wszystko w oprawie niezastąpionego Lumen Art.

Kiedy: 7 marca
Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: ZHA, DE-TÜ, Hitman, CrissNSA, Entire, k.o, Ewski, Monster DJ, Heather Helix, PAWEL

Dungeon Beats 016 feat. N-Type & Sgt. Pokes

W warszawskiej Iskrze Pole Mokotowskie czeka nas coś niebywałego. Z samego serca londyńskiej sceny elektronicznej przybędą N-Type i Sgt Pokes. Ten pierwszy to znany DJ, producent i dziennikarz muzyczny, którego wkład w rozwój muzyki dubstepowej ciężko oddać w słowach. Sgt Pokes to MC, który zawstydza swoim stylem nawet największe nazwiska, a usłyszeć mogliśmy go chociażby w londyńskim Fabric.

Kiedy: 24 kwietnia 
Gdzie: klub Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa
Kto: N-Type & SGT Pokes, Ewski, Entire, Hitman, Uselink, Tape, Basskit 

Dungeon Beats 017 feat. J:KENZO & Sicaria Sound [UK]

Przedostatnia stacja na trasie i kolejna bomba. J:KENZO, czyli Jay Fairbrass to pochodzący z hrabstwa Kent, uznany w basowym półświatku DJ, producent oraz host radiowy stacji Rinse FM. Jeden z ojców chrzestnych odpowiedzialnych za odrodzenie się stylu, który wielu nazywa „dungeon”.

Obok niego usłyszymy Sicaria Sound aka Lou Imbratura & Sancha Ndeko – to duet z południowego Londynu, który na przestrzeni ostatnich kilku lat ugruntował swoją pozycję w czołówce selektorów sceny 140 bpm. Sicaria to fuzja zamiłowania do brudnego grime’u i dancehallu Lou z rootsowym zacięciem Sanchy.

Kiedy: 8 maja 
Gdzie: klub Zet Pe Te, Kraków
Kto: J:KENZO, Sicaria Sound, k.o, Ewski, Jah Bass, Kuzyn 

Dungeon Beats 018 feat. Commodo [UK]

Dominic Tarasek aka Commodo jest jednym z najbardziej cenionych producentów underground’owych, wydając grime, dubstep i niezdefiniowane, eksperymentalne style na takich label’ach jak DEEP MEDi, Black Box, Bandulu czy Hotline.

Jego przepełnione perkusjonaliami, melodyjne kompozycje, to jak sam twierdzi, włączanie muzycznych, często zahaczających o hip-hop, wpływów z dzieciństwa do dubstepowego szablonu.

Kiedy: 22 maja 
Gdzie: klub Sfinks700, Sopot
Kto: Commodo, Hitman, CrissNSA, DIA , Trichom, Alegria, Artiztix, Impakt, k.o, STC , Zoo-E 

Trasa Dungeon Beats – bilety na występy

Bilety na wszystkie z powyższych wydarzeń znajdziecie na stronie Biletomat.pl Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →