Digital Organism z kolejnym cyklem dla miłośników bassowych częstotliwości

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Cryptik

Kolejna edycja Digital Organism ponownie podnosie poprzeczkę na poznańskiej scenie basowej. Na scenie zagości aż pięciu artystów z trzech różnych krajów, jednak wspólnie reprezentujących brytyjską wytwórnię Foto Sounds. Sprawdź szczegóły.

Digital Organism. Muzyka ponad podziałami

Kolektyw Digital Organism wraz z zaprzyjaźnioną, poznańską ekipą Dungeon Beats zaprasza na wyjątkowe wydarzenie Digital Room 360° VII presents: FOTO Sounds. To event, który odbędzie się w konwencji a’la Boiler Room. Kolejny raz deep dubstep zagości w murach klubu 2progi.

Każde wydarzenie sygnowane działającym od 2019 roku Digital Organism, to zacieranie granic między imprezą muzyczną, a wydarzeniem z pogranicza sztuki. Oprócz starannej selekcji muzycznej, ekipa kładzie niezwykły nacisk na oprawę wizualną. Gwarantując przemyślane i unikalne instalacje oraz dekoracje wprowadza uczestnika w wyjątkowy świat muzyki basowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Digital Organism
Rakyjak | fot. materiały prasowe

VII edycja stała się okazją do kolejnej kooperacji z renomowaną agencją bookingową Dungeon Beats oraz bristolskim labelem Foto Sounds. Staranna selekcja DJ-ów wyłoniła pięciu headlinerów z trzech różnych krajów. Wspomogą ich reprezentanci poznańskiego podwórka basowego.

Zawiążcie dobrze buty! Wjeżdżamy z bibą, która wyrwie Was z kapci! Pięciu artystów z trzech różnych krajów. Masaż błędnika konkretnym soundsystemem. Bezkompromisowe decosy. Wszystko to w konwencji a’la Bolier Room!

– organizatorzy

Xokk | Volume A

Foto Sounds to label założony w 2019 roku w Bristolu przez legendy UK Bass – Unkey oraz Khanum, skupiający się na szerzeniu i promowaniu ambitnej muzyki około basowej. Już 12 maja w poznańskim klubie 2Progi usłyszymy takich artystów jak:

11th Hour |  Khanum | Gnasha | Volume A | Rakjay | Cryptik | Kinga Ka | Radar & Szczepan

Za dekoracje i instalacje odpowie Hugo Kowicki, Adam Galanty a.k.a MadA oraz Jakub a.k.a Ptaku z ekipy Freelance calligraphy.

Digital Room 360° VII pres. FOTO Sounds – bilety

Bilety na zbliżającą się imprezę z FOTO Sounds w roli głównej otrzymacie za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pierwsza pula wyprzedana, obecnie dostępne są wejściówki z drugie, ostatniego już rzutu w kwocie 40zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →