Czy „CRISIS VISION” MUST DIE! to najlepszy basowy album 2021 roku?

News
MUST DIE! - CRISIS VISION

MUST DIE! wydał nakładem Never Say Die swój drugi w karierze album, CRISIS VISION. Czy możemy powiedzieć, że jest to najlepszy basowy album 2021 roku?

Ponad 10 lat MUST DIE!

MUST DIE! to ugruntowana na scenie basowej marka, która od przeszło 10 lat nie pozwala o sobie zapomnieć, nawet gdy mówimy tutaj o dwóch premierach rocznie.

Amerykański producent na początku swojej kariery związany był z wytwórnią Dim Mak Steve’a Aoki’ego, następnie Firepower, a przełom 2013/2014 spędził w obozie Skrillexa. To właśnie w OWSLA ukazał się debiut MUST DIE!Death & Magic, który czekał na swojego następcę ponad pół dekady.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Posłuchaj Death & Magic!

Niedługo po wydaniu debiutanckiego LP, MUST DIE! zakorzenił się w brytyjskim Never Say Die Records, którego założyciel, SKisM, sprawuje pieczę nad jego karierą.

Współprace MUST DIE!

Z kim to MUST DIE! nie pracował lub komu nie wyprodukował remiksu, bijącego na głowę pod każdym względem oryginał…

Poświęcając akapit współpracom MUST DIE!, nie sposób wymienić Zomboy’a, którego Airbone w odświeżonej wersji nie schodziło przez lata z listy festiwalowych pewniaków.

Zomboy – Airbone (MUST DIE! Remix)

W wywiadzie z 2013 roku MUST DIE! wspomniał, że jednym z jego ulubionych ludzi do współpracy jest Eptic, a obok jego nazwiska z pewnością znajdą się również Getter, Habstrakt i Skrillex – współproducenci wybranych tracków Amerykanina.

MUST DIE!CRISIS VISION

W piątek, 21 maja, MUST DIE! podzielił się ze światem swoim długo wyczekiwanym sofomorem – CRISIS VISION. Krążek zapowiadało pięć wydanych w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy singli – NERVE DAMAGE, DON’T EVEN BOTHER, HELLBURST, SORROW TECH i kolaboracja idealna, czyli LOL OK z Akeosem i legendarnym Skreamem.

MUST DIE! x Akeos x Skream – LOL OK

W dniu premiery krążek uzupełniło osiem dodatkowych kawałków. Do pomocy przy LIFE SUCK MUST DIE! zwerbował IMANU, na ERROR udzielił się onumi, wybrańcem przy CHOOSE ONE został Link (znany również jako LAXX), a przedostatnią pozycję na albumie, DELETE IT ALL, odwiedziła Ducky.

CRISIS VISION to produkcyjny majstersztyk

MUST DIE! nie jest producentem dubstepowym. To człowiek przekładający do swojego DAW kreatywną wizję muzyki basowej i hybryd najróżniejszych styli elektroniki. Jego muzyka to niespożytkowana energia, chaos (w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu) i absolutny irracjonalizm, których siły perswazji nie powinno się podważać.

Trampa wydał swój debiutancki krążek Disrespected

CRISIS VISION podsumowuje, czym tak naprawdę jest – i miejmy nadzieję, że będzie – ten projekt. MUST DIE! to innowacyjna prezentacja rave’owej odsłony dubstepu, udowadniająca, że czerpanie inspiracji z techno, hardstyle i innych gatunków elektroniki oraz rezygnacja z przywiązania do jednego tempa są tym, czego ta scena od lat potrzebowała.

Sprawdź CRISIS VISION od MUST DIE!

Czy CRISIS VISION to najlepszy basowy album 2021 roku? Jako wielki fan Trampy, który miesiąc wcześniej wydał okrutnie dobry debiutancki krążek Disrespect, odpowiem, że TAK.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →