James Blake zapowiada „Say What You Will” –  nowy singiel nagrany z bratem Billie Eilish

Fot. Materiały promocyjne
News

Wspólny utwór James Blake'a i Finneasa trafi do sieci jeszcze w tym tygodniu.

James Blake w kolaboracji z Finneasem

Swój nowy singiel James Blake ogłosił na Instagramie, pozując do zdjęcia z rozłożonymi magazynami z twarzą Finneasa. Say What You Will powinniśmy usłyszeć jeszcze w tym tygodniu. Singiel jest prawdopodobnie pierwszą zapowiedzią piątego albumu Blake’a, który został już ukończony, co potwierdził w tym miesiącu sam zainteresowany. Co więcej, w rozmowie z Billboard przeprowadzonej na czerwonym dywanie podczas Grammy 2020, Blake powiedział, że Finneas byłby „wymarzonym współpracownikiem do nagrania nowej płyty”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Blake (@jamesblake)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

James Blake – nowy album coraz bliżej

Co prawda utwór Say What You Will nie został jeszcze oficjalnie wydany, ale fani Blake’a mogli zobaczyć jego fragmenty na  jednym z kilku intymnych występów artysty na żywo, na Instagram Live w kwietniu 2020 roku. W tych livestreamach Blake wykonał również utwory z repertuaru Joy Division, Radiohead i Beyoncé. Od tego czasu Blake wydał dwie EP-ki: Before, która zawierała oryginalne utwory, oraz EP-kę Covers, gdzie artysta podjął się wykonania utworu When The Party’s Over Billie Eilish, który został napisany i wyprodukowany przez Finneasa, brata Eilish.

James Blake wydał w sumie cztery albumy studyjne: Self-titled z 2011 roku, Overgrown z 2013, The Colour in Everything z 2016 i Assume Form z 2019.

AKTUALIZACJA – utwór wraz z teledyskiem pojawił się już w sieci:

James Blake – Say What You Wil

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →