Solar rapuje o Berghain… technoheadzi się zagotują – VIDEO

News

"Zapraszam do sztucznego raju, w którym woda smakuje lepiej, wszystko jest bardziej interesujące niż powinno być a nogi ważą dużo mniej" - zapowiada swój najnowszy teledysk Solar.

Berghain to legenda Berlina

Berghain to legendarny berliński klub techno. Miejscówka słynie z tego, że każda impreza ma tak imponujący lineup, że bije na głowę niejeden europejski festiwal. Tylko w ubiegłych miesiącach zagrały tam takie gwiazdy jak m.in. Shackleton, Blawan, Len Faki, Surgeon, Kangding Ray, Marcel Dettmann,  Phase Fatale czy Terence Fixmer. Niesamowita przestrzeń i muzyka sprawiła, że Berghain to jeden z najważniejszych punktów na mapie światowej techno turystyki.

Berghain

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Owiane legendami ze swoim srogim selekcjonerem Svenem na czele ma swoje miejsce w popkulturze. Kiedyś powstał karmnik dla ptaków w kształcie klubów, apka do sprawdzania czy przed Berghain jest kolejka, symulator bramki klubu, gra karciana, czy mapa w Minecraft.

Berghain – Od teraz także polska piosenka

„Zastanawialiście się jaka atmosfera panuje w owianym sławą i tajemnicą berlińskim klubie Berghain? Jej mroczny pierwiastek serwuje Solar w swoim najnowszym klipie, którego tytuł czerpie od nazwy lokalu” – czytamy w zapowiedzi najnowszego klipu artysty.

Podobno oglądając wideo wyczuwa się „cienką granicę między niebem a piekłem” a całość uzupełnia „techno-synthwave’owy podkład” (prod. Faded Dollars). Utwór Berghain będzie częścią nadchodzącego albumu Solara „POKÓJ 0”, który ukaże się 20 września nakładem wytwórni SBM.

Solar – Berghain Posłuchaj i zobacz teledysk

Solar swoim utworem chce oprowadzić Cie po słynnym berlińskim klubie. „Zapraszam do sztucznego raju, w którym woda smakuje lepiej, wszystko jest bardziej interesujące niż powinno być a nogi ważą dużo mniej” – czy jesteście na to gotowi? Dajcie nam znać w komentarzu co sądzicie o tej wizji Berghain

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →