SnowFest Festival 2020 ogłasza pierwszych artystów

News
snowfest 2020

Kolejna odsłona SnowFest odbędzie się w dniach 28-29 lutego w zimowej stolicy Polski - Szczyrku. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas festiwalu.

SnowFest 2020

28 i 29 lutego tradycyjnie już na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite wystąpi śmietanka światowej sceny muzycznej – od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną, która króluje nie tylko w klubowych podziemiach, ale również we wszystkich najważniejszych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych na świecie.

Będzie to już siódma edycja festiwalu, który łączy ze sobą elementy zdrowej sportowej rywalizacji, efektownych pokazów narciarskich i snowboardowych, pysznego jedzenia, rozgrzewających napojów, oraz zabawy do białego rana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SnowFest 2020 – pierwsze ogłoszenie

Poznaliśmy już pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas przyszłorocznej edycji. Będą to:

  • SIGMA – projekt łączący ambitną muzykę klubową z szeroko rozumianym popem. Autorzy takich hitów jak Nobody To Love czy najnowszego Dilemma.
  • Shy FX – autor ikonicznego Original Nuttah do Szczyrku przyjedzie tuż po wydaniu swojego najnowszego albumu Ragamuffin SoundTape.
  • Ejeca – jeden z najbardziej rozpoznawalnych irlandzkich twórców muzyki house pojawi się w Polsce po raz pierwszy.
  • Kraak & Smaak – holenderski zespół w pełnym koncertowym składzie o bogatym, rozbudowanym instrumentarium zaprezentuje nadchodzący materiał z płyty Pleasure Center
  • Solar – polski raper, znany przede wszystkim z występów w duecie z Białasem.

snowfest 2020 pierwsze ogłoszenie

W sprzedaży są obecnie dwudniowe karnety z II puli w cenie 150 PLN.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →