SLG – Potop EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/11/12
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
SLG
Szwedzka wytwórnia Studio Barnhus, należąca do Axela Bomana, Kornéla Kovácsa i Pettera Nordkvista, słynie z wydawania naprawdę wyróżniającej się muzyki. Trudno przejść obojętnie obok numerów jak 'Down Since ’92’, które już w dniu premiery śmiało mogą pretendować do przyszłych przebojów czy nawet klasyków. Katalogowa jedenastka, czyli ’Potop EP’ od SLG (z gościnnym udziałem Catz 'n Dogz i DJ Mo), to bez wątpienia jedna z najciekawszych polskich EP-ek tego roku!
Sporo tu sampli, klasycznych brzmień automatów perkusyjnych i marzycielskiego nastroju. Każdy numer niesie ze sobą ładunek optymizmu i pozytywnej energii. Pomimo wielokrotnego przesłuchania całości, wciąż nie potrafię wytypować swojego faworyta, gdyż każdy numer jest wart poświęcenia mu tyle samo uwagi, każdy zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami czy charakterystycznymi dźwiękami.
Przy okazji, o ile udział Catz 'n Dogz w numerze ’Prostokąty’ jest oczywisty, to można odnieść wrażenie, że szczeciński duet przypomina się jeszcze w ’Goat Cheese’. Czy jego motyw główny nie przypomina tego z Catz 'n Dogz & dOP – Deaf Wagrant (Selianka Edit)?


SLG – Potop EP (Studio Barnhus BARN011) vinyl out now by slg

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

A1. Prostokąty Feat. Catz 'N Dogz
A2. What Kind Of People? Feat. DJ Mo
B1. Goat Cheese
B2. Blurry
B3. Blurry (Reprise)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →