Seltron 400 nowymi rezydentami Rinse FM. Znamy pozostałych

News

Jedna z najważniejszych radiostacji na świecie, podała nazwy nowych rezydentów. Od czerwca do września w Rinse FM usłyszymy kolejnych Polaków, a mianowicie Seltron 400.

Duet tworzony przez Eltrona i SLG to uznana już marka na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Tym bardziej cieszy fakt, iż włodarze Rinse FM docenili działalność projektu Seltron 400 i zdecydowali się powierzyć im role rezydentów od czerwca do września. Prócz Polaków, do składu gospodarzy radiostacji dołączyło łącznie 52 nowe nazwy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do bardziej znanych spośród ogłoszonych prowadzących z całą pewnością należą Roman Flügel, Radio Slave, Harriet Jaxxon, Fat Tony, Lauren Flax, Luca Lozano czy Pangaea. Oto pełna lista nowych gospodarzy Rinse FM.

Seltron 400 będą odpowiedzialni za cztery audycje, które odbędą się 26 czerwca, 24 lipca, 28 sierpnia i 25 września. Każda z nich trwać będzie godzinę, między 2, a 3 lokalnego czasu w Londynie. W Polsce Rinse FM można słuchać za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji.

Co ciekawe, Seltron 400 nie są pierwszymi Polakami, którzy otrzymali własną audycję w londyńskiej radiostacji. W lutym tego roku Rinse FM poinformowało, iż do grona gospodarzy dołączyła ekipa Wixapol S.A..Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →