Satl – nowy alias i wydawnictwo w wytwórni Pets Recordings

News
Satl

Satl w ostatnich latach wypuścił sporo muzyki na wytwórniach Lenzmana czy Artificial Intelligence. Na początku 2021 powraca jako Nowheretobefound z EPką na Pets Recordings, należącym do Catz'n'Dogz.

Nowe oblicze drum&bassowego producenta

Adrian Rybka znany bliżej jako Satl, to producent, który cieszy się dużą popularnością na światowej scenie drum&bass. Od lat wspierany przez takie legendy jak Calibre, Marcus Intalex, Lenzman czy Artificial Intelligence. Z premierami na największych kanałach dnb UKF, Skankandbass czy Drum&Bass Arena. Nie jest tajemnicą, że Satl od dłuższego czasu eksperymentuje ze swoim brzmieniem, a pierwsze oficjalne numery w innym stylu mogliśmy usłyszeć już chociażby na Things We Can’t See EP.

Satl – Modern Jah

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta zeszłego lata wypuścił własną interpretację dobrze znanego utworu duetu Catz’n’Dogz. Nikt jeszcze wtedy nie podejrzewał, że remix New Love to tylko początek dłuższej współpracy między artystami. Jej efekty pojawiły się na początku roku 2021 wraz z ogłoszeniem nowego release’u na Pets Recordings od artysty o pseudonimie Nowheretobefound.

Catz’n’Dogz – New Love (Satl Remix)

Nowheretobefound – drugi alias Satla

Wraz z początkiem roku 2021, Satl zdradził, że nadchodzi jego nowe wydawnictwo na wytwórni należącej do Catz’n’Dogz. I tak 15 stycznia pojawił się debiutancki release Polaka na Pets Recordings jako Nowheretobefound. Jego Arrival EP to połączenie muzyki technicznej z drum&bass’owymi i house’owymi elementami. To 5 klimatycznych, z początku lekko melancholijnych numerów, które z każdym utworem przechodzą w bardziej surowe i mroczne brzmienia.

Nowheretobefound – Giving Up

Arrival EP to następny krok w karierze młodego producenta i jest swego rodzaju także misją muzyczną. Podążały nią również inne szanowane postacie drum&bass jak Marcus Intalex, Calibre czy Commix, które próbowały swych sił w innych gatunkach elektroniki. Nowheretobefound to brzmienie z jakiego znamy już Satla, jednak pokazane w całkiem innej perspektywie. Pełne wydawnictwo jest już dostępne do kupienia m.in na Bandcamp.

Nowheretobefound – Existence

Nowheretobefound – Error

Zobacz także: Satl na The North Quarter

satl debiutancka epka

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →