Satl z debiutancką EPką na The North Quarter

News Zapowiedzi
satl debiutancka epka

Satl jest jednym z wiodących producentów nowej generacji drum’n’bassu. 13 grudnia na The North Quarter ukaże się aż 9 jego autorskich numerów z Things We Can’t See EP.

Satl – Things We Can’t See EP, premiera 13 grudnia

Satl jest urodzonym w Polsce producentem muzyki drum’n’bass. Dojrzałość i wyrafinowane brzmienie, które słychać w jego liquidowych produkcjach, pozwoliło mu wydać debiutancką EP w wytwórni Lenzmana – The North Quarter. Things We Can’t See EP swoją premierę będzie mieć już 13 grudnia.

satl z nową ep

Polski debiut na The North Quarter

Do tej pory Satl wydawał swoją muzykę w Fokuz Recordings, Shogun Audio i Integral Records. Po dziesiątkach wydawnictw utrzymanych głównie w liquid’owym stylu, przyszedł czas pójść krok dalej. Things We Can’t See to nie tylko EP niestandardowych rozmiarów, na której znajdziemy 9 drum’n’bassowych utworów. Przypominające album wydawnictwo to podróż przez najróżniejsze zakamarki muzyki elektronicznej, jak drum’n’bass, dub, a nawet techno i deep house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oprócz autorskich produkcji, Satl przy najnowszym wydawnictwie współpracował także z wokalistami: Danem Stezo czy Steo, którzy znakomicie podkreślają melancholijne numery Things We Can’t See.

Satl – All My Life (feat. Steo)

Satl i jego inspiracje

Nigdy nie usatysfakcjonowany, dążący do doskonałości, lecz absurdalnie płodny, często potrafi napisać kilkanaście numerów w jednym miesiącu. „Less is more” to znakomite określenie muzyki Satl’a. Nie jest to kolejny producent, którzy wywiera nacisk na to, aby jego brzmienie było „inne, mocne i bardziej świeże”.

Zainspirowany muzyką Calibre i Marcusa Intalexa, nauczył się od nich prostoty oraz wykorzystywania w pełni tylko tego, co ma, nadając swojej muzyce głębi, której często brakuje w tym gatunku. Najnowsze wydawnictwo na The North Quarter jest dowodem jego dojrzałości i ogromnego potencjału, którym jeszcze zaskoczy nas wszystkich.

Satl – Guna Guna (feat. Dan Stezo)

Satl – Things We Can’t See – preorder EPki

Najnowsza EPka Satl’a – Things We Can’t See ujrzy światło dzienne 13 grudnia i będzie do kupienia za pośrednictwem wszystkich największych, muzycznych kanałów, takich jak Spotify, Beatport i wiele więcej. Numery pojawią się także na płycie winylowej, dla największych fanów tego legendarnego nośnika.

Natomiast już teraz dostępne są do odsłuchania pierwsze dwie próbki Things We Can’t See, a także możliwość zamówienia preorderu.

vinyl satl Things We Can't See

Zobacz także: TOP10 polskich numerów drum’n’bass ostatnich miesięcy.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →