Rzuć okiem na fotorelację Up To Date Festival 2021 naszego autorstwa. Bo warto

Fot. MARIE MAROU
News
Up To Date Festival, Up To Date, fotorelacja

Po rocznym rozbracie z Up To Date możemy finalnie ogłosić - tęskniliśmy. Białostocki festiwal, jak zwykle zresztą, stanął na wysokości zadania. My, nie mogąc nie uwiecznić wszystkich trzech dni zmagań na Stadionie Miejskim, w klubie FOMO i Pałacu Branickim, serwujemy Wam naszą fotorelację powoli odliczając dni do kolejnej edycji. Cytując włoskiego dziennikarza sportowego, Fabrizio Romano: Here we go!

Up To Date Festival 2021 – zimno, ale miło

Białostoczewo – jak zwykł mawiać Dtekk – dwunasty rok z rzędu gościło przybyszy z całej Polski. Co prawda, druga edycja w trakcie pandemii kształtem bardziej przypominała te sprzed pojawienia się Covid-19 niemniej, duch wiadomej spawy wciąż grasował tu i ówdzie. Nie jakoś bardzo mocno. Powiedziałbym nawet, że niezauważalnie. Przynajmniej dla mnie. Zanim pojawi się nasza relacja z białostockiego weekendu przyjrzyjcie się zdjęciom zrobionym przez MARIE MAROU. Dla Marii, która dotychczas obracała się w bardziej surowych klimatach, był to uptodate’owy debiut. Jak wypadła nasza debiutantka? W skali od 1 do 10 – 11. No doubt!

Up To Date Festival 2021. Zobacz naszą fotorelację. Wyszła super

Up To Date Festival 2021, Up To Date, UTD, fotorelacja

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. MARIE MAROU

Jak nie trudno się domyślić żadna fotorelacja nie odda w pełni przebiegu festiwalu. Żadna nie wybrzmi jak najlepszy koncert, nie przyprawi o gęsią skórkę. Unoszący się w powietrzu vibe w trakcie trwania Up To Date Festival 2021 trudno będzie opisać słowami, a co dopiero za sprawą zdjęć. Będąc jednak do szpiku kości obiektywnym stwierdzam, że każdy z uwiecznionych na zdjęciach momentów z UTD 2021 oddaje w stu procentach charakter festiwalu. Począwszy od koncertów otwarcia, po ostatnią minutę zagraną w klubie FOMO. Pozdro dla kumatych, Pozdro techno.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →