Richie Hawtin powraca z nową EPką

News
Plastikman i sztuczna inteligencja

21 lat – dokładnie tyle czasu musieliśmy czekać na nowe taneczne wydawnictwo Richiego Hawtina. Time Warps trafił już na platformy streamingowe.

Richie Hawtin w wersji tanecznej

Minipłyta ukazała się dzisiaj nakładem wytwórni Plus 8, która swoja siedzibę ma w Kanadzie. Premiera wersji winylowej wydawnictwa planowana jest na 8 grudnia. Time Warps to wielki powrót Richiego Hawtina do grania tanecznej elektroniki. Ostatnią tego typu płytę nagrał w 1999 roku i nosiła ona nazwę Minus Orange. W między czasie ukazały się jeszcze inne wydawnictwa artysty, jak np. „The Tunnel/Twin Sities” (2005 r.)”, ale były one utrzymane w zupełnie odmiennej stylistyce, opartej głównie na minimal techno.

Utwór tytułowy z EPki został już zagrany przez Pete’a Tonga w BBC Radio 1, a kawałek Time Stand Still zostanie wyemitowany w sobotę w programie BBC Radio 6 Music Nemone.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowo wczoraj swoją premierę miał teledysk do utworu  Time Warps, zrealizowany przez Hawtina wspólnie z jego stałą współpracowniczką, Barbarą Klein. Video możecie obejrzeć poniżej

Richie Hawtin – Time Warps 

Richie Hawtin Time Warps lista utworów

  1. Time Warps
  2. Time Stand Still

Richie Hawtin

Okładka płyty

Richie Hawtin i współpraca z marką Prada

Przypominajmy, że we wrześniu Richie Hawtin wkroczył w świat mody i pod pseudonimem Plastikman skomponował oryginalną ścieżkę dźwiękową do pokazu Wiosna / Lato 2021 Womenswear Show Prady. Dwunastominutowy utwór nosi tytuł Sin Thetik i pojawia się wraz z 20-minutową wersją ambientową. Kawałek zadebiutował wczoraj podczas Milan Fashion Week.

Richie Hawtin – artysta uwielbiany na całym świecie

Richie Hawtin – prawdziwe nazwisko Richard „Richie” Michael Hawtin. Brytyjski DJ. Przedstawiciel tak zwanej drugiej fali Detroit techno. Najbardziej znany jako Plastikman, choć występuje także pod pseudonimami – F.U.S.E., Concept 1, Circuit Breaker, The Hard Brothers, Hard Trax, Jack Master oraz UP!.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →