Ricardo Villalobos (podobno) zagra w Polsce! Występ już w grudniu (?)

News
Ricardo Villalobos

Tak, dobrze czytacie. Podczas gdy życie klubowe w Polsce ponownie zamarzło na dobre, w niektórych sercach tli się płomyk nadziei. Ricardo Villalobos, ikona światowej elektroniki i bóg minimalu, ma zagrać w grudniu w Katowicach. Czy tak się stanie?

Ricardo Villalobos na imprezie w Polsce…

Podczas gdy z każdej strony napływają do nas informacje o odwołanych eventach i dramatycznej sytuacji klubów, w Katowicach starają się myśleć optymistycznie. Włodarze cyklu ElektroKlub ogłosili właśnie, że 12 grudnia na ich imprezie zagra nie kto inny, jak sam Ricardo Villalobos. Król hipnotyzujących brzmień ma wystąpić w Walcownii Cynku w Szopienicach. Prócz urodzonego w Chile producenta ma pojawić się szereg niemniej interesujących postaci. Mowa tu o tak uznanych markach jak Tripmastaz i Fumiya Tanaka. Nie mogło zabraknać lokalnych akcentów. Skład imprezy uzupełnią Ivana Karpierz aka Smith oraz Janurz.

Ricardo Villalobos – Essential Mix

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

…gdzie pandemia trwa w najlepsze…

Pewnie wielu z Was trudno w to wszystko uwierzyć. Wygląda jednak na to, że organizatorzy ElektroKlubu całkiem serio podchodzą do sprawy, niezależnie od panującej sytuacji pandemicznej i stanu bieżących obostrzeń. Impreza ma odbyć się w budynku Walcownii Cynku w będących częścią Katowic Szopienicach.

Elektroklub VII: Ricardo Villalobos⚡️

⚫️ Król minimalu i prawdziwy mistrz hipnotycznych, pokręconych setów nareszcie w…

Opublikowany przez ElektroKlub Środa, 21 października 2020

Będzie to siódma edycja cyklu ElektroKlub, którego organizatorem jest More Music Agency. Informacja o biletach ma zostać podana wkrótce.

…a kluby pozostają zamknięte.

Organizatorom gratulujemy optymizmu. My również pragniemy wierzyć, że sytuacja w Polsce w grudniu pozwoli na cokolwiek bezpieczne organizowanie imprez, a kluby zacznać wracać do życia, czego sobie i wszystkim życzymy równie mocno, co zdrowia i wytrwałości.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →