Revive Festival – muzyczne ekscesy i rozszerzony program

Eventpromo
Revive Festival

Revive Festival pomimo kolejnej zmiany terminu, nie traci na zainteresowaniu, a wręcz przeciwnie -  znalazł sposób, aby je podkręcić. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia przyszłego roku i będzie połączeniem wydarzenia muzycznego z popularnonaukowym eventem.

Revive Festival – jak będzie w 2021?

Revive Festival to impreza znana fanom muzyki elektronicznej i śmiało można rzec, że jeden z ciekawszych muzycznych eventów z tego gatunkowego kontynentu. Na jego scenie gościło już wielu zasłużonych DJ-ów oraz producentów, którzy serwowali uczestnikom techno osadzone w odpowiednim klimacie, dopasowanym do profilu imprezy. W zeszłym roku organizatorzy postawili na mroczne brzmienie, ciężkie rytmy i nadanie festiwalowi odrobiny ostrości – jak zaś będzie wyglądać Revive Festival 2021?

Revive Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Revive Festival – nowy rok, nowy program?

Już wiemy, że forma pozostanie bez zmian, zatem starzy wyjadacze nie muszą obawiać się o swoje festiwalowe nawyki. Najpierw dwa konkretne wieczory w Małej Warszawie, a później wspólna celebracja niedzieli na Revive Fatality. Ponadto, aby załagodzić smutne wieści związane z ponownym przełożeniem wydarzenia, z przyjemnością informujemy, że lista wykonawców występujących na imprezie zostanie powiększona o kolejne nazwiska. Pomimo że line-up eventu wciąż jest nieznany, zalecamy wzmożoną czujność, gdyż organizatorzy Revive Festival lubią nas rozpieszczać. Kogo chcielibyście zobaczyć na przyszłorocznej edycji imprezy?

Mała Warszawa

Revive Festival – impreza z nauką w tle

Jeśli muzyczne rarytasy to dla Was mało, przychodzimy z kolejną garścią newsów prosto od pomysłodawców Revive Festival. W przyszłym roku do programu imprezy dodano prawdziwą bombę, a mianowicie: do organizacji wydarzenia dołącza Copernicus Festival. We współpracy z tą instytucją zostanie zaplanowane dzienne wydarzenie oscylujące wokół nauki. Jaki będzie motyw przewodni i czego będzie dotyczyć ten event, jeszcze nie wiadomo, lecz sądząc po tym, co reprezentuje sobą Copernicus Festival, można spodziewać się naprawdę ciekawych prelekcji, pokazów czy wystaw.

Revive Festvial 2021

Revive Festvial 2021 – 09-11 kwietnia, Warszawa – bilety

Revive Festival 2021 odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia w Warszawie. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Revive Festival 2021 | 9-11 kwietnia, Warszawa

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →