Czas na las – Unframed i Revive stawiają na ekologię

Eventpromo
Czas na las

Czas na las - cóż za piękna inicjatywa! Unframed i Revive ramię w ramię z Prezydentem Miasta Opole sadzą las. Wszystko w trosce o klimat.

Czas na las, czyli zadbajmy o nasze powietrze

Czas na las to inicjatywa organizatorów tegorocznej edycji Unframed 2019. Kolektywy Unframed i Revive wraz z Prezydentem Miasta Opole postanowiły posadzić las w parku na jednym z opolskich osiedli. 25 kwietnia 2020 zorganizowane zostanie wielkie sadzenie drzew. Wszystko w trosce o nasze środowisko i jakość powietrza. W ramach akcji, z każdego biletu sprzedanego na tegoroczną edycje festiwalu, 10 zł przeznaczone zostanie na sadzonki. Happeningowi towarzyszyć będzie muzyka i zabawa. Więcej informacji poznamy już wkrótce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Unframed 2019 wspiera projekt ekologiczny

Przypomnijmy – tegoroczna edycja Unframed 2019, która pośrednio wspiera Czas na las, odbędzie się 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Podczas trwającej jedną noc imprezy usłyszymy niezwykle zróżnicowany line-up. Obok legendarnej islandzkiej grupy GusGus, która zaprezentuje nam swój DJ set, posłuchać będziemy mogli takich artystów jak Dax J, Fabrizio Rat, Jacek Sienkiewicz, MANOID, Leon, Gogan, STABY, Hedonist, Juerga, Terstin, T A K A , Parallax, Inhalt der Nacht czy kryjących się pod pseudonimem WORKS UNIT Clericka i Reflecta.

Nie jedziesz na Unframed? Nie martw się, nadal możesz pomóc

Dla osób niewybierających się za tydzień do Opola przewidziano możliwość innego wsparcia akcji Czas na las. Organizatorzy przewidują osobną pulę biletów na kwietniowe wydarzenie. Oczywiście, dla osób z biletem na Unframed 2019 wejście jest darmowe. Ponadto zapraszamy na facebookową stronę wydarzenia. Każde 1000 zapisanych osób dorzuca jedno drzewko do puli!

Czas na las w Opolu – bilety na wydarzenie

Bilety na obydwa wydarzenia dostępne są na stronie Biletomat.pl:

7 grudnia 2019, Unframed 2019, Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Opolu

25 kwietnia 2020, Czas na las, OpolePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →