Perc & Ansome wraz z Rebekah headlinerami Revive Festival 2020

News
Perc & Ansome

Przedostatnie ogłoszenie Revive Festival 2020 stało się faktem. Dziś poznaliśmy pierwszych headlinerów kwietniowego festiwalu. Miano to przypadło brytyjskim artystom: Rebekah, oraz duetowi Perc i Ansome, którzy wystąpią w formule live. Organizatorzy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec!

Nie od dzisiaj wiadomo, że ekipa Revive potrafi zaskakiwać. W przeszłości wielokrotnie byliśmy świadkami obecności na scenie artystów, których próżno było szukać w cotygodniowych line-upach imprez w naszym kraju. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącej, czwartej już edycji festiwalu autorstwa warszawskiego kolektywu. Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączają Rebekah, duet Perc i Ansome w wersji live, Hadone, Endlec, Volruptus (również live), a także reprezentanci polskiej sceny: Sin, Modifer i Yellen.

Perc & Ansome: Co się odwlecze, to nie uciecze

Każdy, kto chociaż w najmniejszym stopniu interesuje się muzyką elektroniczną, musiał słyszeć o aferze z odwołaniem pierwszej edycji Interior Festival. Niestety, poza samym eventem mającym odbyć się w ubiegłbym roku w Klasztorze Cystersów , dodatkowo odwołano występy wielu znakomitych artystów. Większość z nich, nie tyle co miała zagrać w Polsce po raz pierwszy, ale również wystąpić premierowo w specjalnie przygotowanych na tę okazję „back to backach”. Dobrym przykładem będzie tu chociażby dwójka Inigo Kennedy i Stephanie Sykes. Natomiast do miana debiutów w Polsce bezsprzecznie należy zaliczyć duet Perc & Ansome.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Perc & Ansome live

Pomimo dużego rozgłosu wspomnianej afery na skale ogólnoeuropejską, Brytyjczycy nijak mają się do całej sprawy. Tym oto sposobem Małą Warszawę wypełnią dźwięki w pełni improwizowanego live actu reprezentantów Perc Trax. Podobnie sprawa ma się z mieszkającym na co dzień w Berlinie, Volruptusem. Pochodzącego z Islandii artystę śmiało można nazwać świeżą postacią nowej fali electro.

Volruptus – Dunk

Rozgłosu młodemu producentowi dały bez wątpienia dwie EPki wypuszczone w krótkim odstępie czasu. Pewnie sam Islandczyk nie spodziewał się, że dzięki temu, mocniej zaznaczy swoją obecność na scenie elektroniki. Pierwszą (jednocześnie debiutancką) z nich jest Homeblast z 2017 roku, wydana nakładem wytwórni bbbbbb należącej do rodaka Volruprusa, Bajrkiego. Drugie wydawnictwo to Hessdalen, które ukazało się w oficynie Niny Kravitz, трип. Tej samej, w której swoje produkcje wydają inni artyści, których usłyszymy w trakcie festiwalu: Vladimir Dubyshkin i wspomniany Bjarki.

Rebekah, Endlec i Hadone ponownie w Polsce

Zapewnienia organizatorów co do kolejnych dużych nazwisk sprawiały, iż zaczęło pojawiać się coraz więcej znaków zapytania. W stosunku do najbardziej wyczekiwanych artystów, można było snuć domysły w nieskończoność. Dla przykładu – ogłoszeni dotychczas Parallx, Rikhter, Rosa Anschutz czy Ancient Methods & Orphx śmiało mogli przecież pretendować do miana headlinerów wydarzenia.

Rebekah at CRSSD Festival

Nic bardziej mylnego, albowiem to co najlepsze, Revive zostawiło (prawie) na sam koniec. Tym oto sposobem stawkę zagranicznych artystów w przedostatnim ogłoszeniu uzupełniają Rebekah, Endlec i Hadone. Dla całej trójki Revive Festival 2020 będzie kolejną okazją do wystąpienia w Polsce. Sobotnie odwiedziny Rebekhi w klubie Smolna są bardzo ciepło mile wspominane przez uczestników imprezy. Podobnie jak wizyta Hadone’a w Łodzi, który pod koniec 2019 roku za sprawą ekipy Revive i Pogotowie Techno, wystąpił przy okazji imprezy Revive x Overdose.

Hadone – Hope Reminds Me Of Her

Niestety, ze względu na problemy zdrowotne Francuz nie był w stanie wystąpić trzeciego dnia 50-godzinnego maratonu miłości, organizowanego przez warszawski klub 999. Miano 'Last but not least” w najnowszym ogłoszeniu przypada artyście  o pseudonimie Endlec, reprezentantowi Mord Records.  Styl Greka – podobnie jak wspomnianej dwójki – charakteryzuje się dynamicznym, niekiedy brudnym, oscylującym między rożnymi odłamami, mocnym i energicznym techno.

Endlec – Concrete Destroyer

Modifer, Sin, Yellen uzupełniają stawkę

Każde kolejne ogłoszenie wiąże się nie tylko z głośnymi nazwiskami, ale również z tymi, bez których trudno wyobrazić sobie polski festiwal. Tym razem nie może być inaczej. Stąd też obecność w line-upie artystów, których wkład w rozwój polskiej sceny nie podlega jakiejkolwiek dyskusji. Modifer i Sin – bo o nich mowa – swoją działalnością odciskają piętno na rodzimej scenie nieprzerwanie od wielu lat. Stawkę ogłoszonej dzisiaj listy wieńczy obecność Yellen, rezydentki Revive, związanej z kolektywem niemalże początku jego istnienia.

Deepicnic Podcast 215 – Modifer

Modifer, czyli współzałożyciel wrocławskiego kolektywu Module i były członek duetu The Effaith, wystąpi w Małej Warszawie po raz pierwszy. Podobnie jak Sin, rezydent poznańskiej Tamy, twórca cyklu imprez Monoteism, którego energiczne sety wydobywane z czarnych krążków raz za razem znamionują wielką klasę i świetną selekcję.

Bilety można nabyć za pośrednictwem strony Biletomat.pl. Przypominamy, że wciąż trwa promocja związana z zakupem dwóch biletów. Przy zakupie jednego, drugi otrzymamy 50% taniej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →