Pierwsze wieści o Revive Festival 2020

Eventpromo

Bilety na przyszłoroczną edycję jednego z najciekawszych polskich festiwali techno trafiły już do sprzedaży. Wiemy już, że Revive Festival 2020 odbędzie się 10-12 kwietniaw Małej Warszawie.

Revive powraca ze swoim flagowym eventem, Revive Festival. W tym roku impreza mogła pochwalić się niezwykle ciekawym line-upem dla fanów mrocznego, ciężkiego brzmienia. Wystąpili m.in. Oake live, SNTS, Samuel Kerridge, The Empire Line czy Tommy Four Seven.

Jak będzie w kolejnym roku? Czy następna edycja pobije programem tegoroczną? Tego dowiemy się już wkrótce, wraz z pierwszymi ogłoszeniami artystów. Na ten moment pewne jest to, że widzimy się 10-12 kwietnia w Małej Warszawie. Bilety są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.