Pierwsze wieści o Revive Festival 2020

Eventpromo

Bilety na przyszłoroczną edycję jednego z najciekawszych polskich festiwali techno trafiły już do sprzedaży. Wiemy już, że Revive Festival 2020 odbędzie się 10-12 kwietniaw Małej Warszawie.

Revive powraca ze swoim flagowym eventem, Revive Festival. W tym roku impreza mogła pochwalić się niezwykle ciekawym line-upem dla fanów mrocznego, ciężkiego brzmienia. Wystąpili m.in. Oake live, SNTS, Samuel Kerridge, The Empire Line czy Tommy Four Seven.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak będzie w kolejnym roku? Czy następna edycja pobije programem tegoroczną? Tego dowiemy się już wkrótce, wraz z pierwszymi ogłoszeniami artystów. Na ten moment pewne jest to, że widzimy się 10-12 kwietnia w Małej Warszawie. Bilety są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →