Rekordbox 6 – nadchodzą spore zmiany w sofcie Pioneera

News Technologia
Rekordbox 6

Pionieer właśnie ogłosił ogromny update do swojego flagowego programu - Rekordboxa. Szykujcie się na rewolucyjne zmiany. Zgubiony pendrive nie brzmi już jak tragedia.

Rekordbox 6 – rewolucyjne zmiany

Rekorbox umacnia swoja pozycję na rynki programów DJ-skich. Pioneer właśnie zapowiedział ogromne zmiany w nadchodzącej aktualizacji swojego softu. Rewolucja powinna ucieszyć wszystkich fanów oprogramowania.

Rekordbox 6 promo

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lista nadchodzących usprawnień jest niezwykle długa i zawiera funkcję, na którą wszyscy od dawna czekaliśmy. W najnowszej wersji programu wreszcie znalazła się obsługa technologii cloudowych. Funkcja Cloud sync. sprawi, że zgubiony pendrive przestanie być największym koszmarem każdego DJ-a.

Dzięki nowym usprawnieniom każdy z użytkowników może teraz załadować swoją bibliotekę muzyczną na wskazana przez producenta konto na serwisie Dropbox. Z nowego rozwiązania będziemy mogli korzystać nawet na 4 urządzeniach jednocześnie. I to w pełnej jej okazałości. W chmurze przechowywane będą również wszelkiej maści metadane utworów, w tym ich analizy dokonane wcześniej przez Rekordboxa.

Oprócz możliwości korzystania z powyższego rozwiązania, nowa wersja programu japońskiego giganta oferować będzie obsługę serwisu Beatport Link, o którym więcej przeczytać możecie tutaj. Czy to koniec  fizycznych nośników muzyki? Niekoniecznie. Na pewno jest to wielki krok w kierunku wszystkich fanów streamingowych technologii.

Do wirtualnych zbiorów muzycznych sięgać będziemy mogli przy pomocy najnowszej aplikacji mobilnej. Wraz z premierą wersji oznaczonej cyfrą 6, na rynku pojawi się aplikacja mobilna przeznaczona dla urządzeń z systemem IOS.

Rekordbox – dużo nowości

W nowej wersji programu znajdziemy funkcję, które pozwoli na prostsze promowanie swoich nowych utworów i mixów. Wszystko dzięki zintegrowaniu Rekordboxa z platformą InFlyte, która w przystępny sposób pozwala na stworzenie pressa. Tak, to ułatwienie, dzięki któremu będziecie mogli wysłać swoje najnowsze traczki do Richiego Hawtina, a gdy ten je ściągnie opisać je jako „supported by Richie Hawtin” ;).

Czym jest InFlyte?

Pośród nowych możliwości programu znalazła się również kompleksowa obsługa wideo oraz automatyczne sortowanie plików muzycznych. Darmowy stał się  stricte DJ-ski aspekt programu – Performance Mode.

Rekordbox – cennik

Wraz z nową wersją Pioneer przedstawił zaktualizowany cennik korzystania z Rekordboxa. Usługa dostępna jest w 3 wariantach – Free, Core i Creative. W chwili obecnej wersja Core i Creative kosztuje £7.99£9.99 za miesiąc. Ceny jednak wzrosną. Od lipca za powyższe wersje przyjdzie nam zapłacić  £9.99£14.99.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →