Pioneer DJ z kolejną premierą. Oto DDJ-FLX10

fot. pioneerdj.com
News Technologia
DDJ-FLX10

Po głośnej prezentacji systemu all-in-one QUAD, Pioneer DJ przychodzi do nas z kolejną nowością, prezentując swój najświeższy, uniwersalny czterokanałowy kontroler DDJ-FLX10.

Do mash-up’ów i nie tylko

Jako lider w swojej branży, firma Pioneer DJ chcąc rozszerzyć swój zasięg tworzy produkty dla didżejów na wszystkich poziomach i o różnych umiejętnościach, przedstawia kontroler DDJ-FLX10. Kompaktowy 4-kanałowy kontroler kompatybilny z oprogramowanie recordbox i Serato zawiera wiele nowych funkcji, które pomagają i urozmacają miks, a wszczególności mash-upy. Sprzęt ten umożliwia izolowanie bębnów, instrumentów lub wokali, a następnie zastosowanie efektów lub nawet przeniesienie ich do innej ścieżki. Użytkownicy będą ponadto mogli skorzystać z nowej funkcji Mix Point Link. Dzięki tej nowince łatwiej połaćzy się punkty kontrolne, zapewniając, że utwór pojawi się dokładnie w momencie zakończenia wokalu poprzedniego utworu lub w dowolnym innym pożądanym miejscu. Także, funkcja ta zapewni swobodę w dodawaniu jeszcze większej ilości efektów.

DDJ-FLX10 Walkthrough

Pioneer DJ pozwolił sobie również na pewną swobodę w kwestii wyświetlacza jog, dając użytkownikom możliwość czterech różnych ustawień ekranu w zależności od ich preferencji. Podobnie jak na innych nowych sprzętach można zmieniać opcje wyświetlacza jog między trybem Deck Info, który pokazuje istotne informacje o decku, w tym kształt fali, trybem Waveform, który pokazuje powiększoną wersję przebiegów fal dla dwóch decków, Artwork Display, pokazującym grafikę dla bieżącego utworu lub DJ Logo Display, gdzie.. widoczne jest logo. Dodatkowym atutem jest wbudowane do sprzętu wyjście DMX, służące do podłączenia kontrolera z oświetleniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poza materiałem promocyjnym sprawdźcie poniższą, obszerną recenzję DJcityTV:

Pioneer DJ DDJ-FLX10 Review: One Controller To Rule Them All? Beatsource Tech

Pioneer DJ DDJ-FLX10 – cena

Najnowszy kontroler Pioneer DJ jest dostępny u autoryzowanych dilerów w cenie 7999 złotych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →