Stagehand – rewolucyjna aplikacja Pioneer DJ

fot. Unsplash
News Technologia
mixer meme

Piekło zamarzło, serwery wysiadły! Pioneer DJ wraz z premierą swojego najnowszego miksera DJM-A9 wypuszcza przełomową w swojej historii aplikację Stagehand, która m.in. ukróci precedens grania "na czerwonym".

Mobilna „budka suflera”

Bieganie do didżeja, czy live-actowca z prośbą „nie graj na czerwonym” lub „zagraj to jeszcze raz” niebawem może być już tylko wspomnieniem, i nie mówię tu o dystopijnej wizji supremacji AI, lecz zupełnie nowej aplikacji Pioneer DJ, która przez lata wydawała się być brakującym elementem.

Stagehand umożliwia zdalne zarządzanie PRO DJ LINK dla realizatorów dźwięku. Na ten moment producenci ogłosili, że system jest kompatybilny z DJM-A9 oraz CDJ-3000. Dzięki aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym podłączonym bezprzewodowo do miksera za pośrednictwem routera LAN, inżynier może mieć oko na choćby poziomy i sposób, w jaki DJ korzysta z elementów sterujących miksera, co ułatwia optymalizację ustawień soundsystemu. Ekran stanu (Status) zapewnia zdalny wgląd w prawie wszystko, co dzieje się w DJM‑A9 – łatwo można rozwiązać potencjalne problemy takie jak nadmierna głośność poziomów trim i master.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak możecie się domyślać, apka umożliwia także.. zdalne sterowanie CDJ-3000, także inżynier może załadować utwory na decki i odtwarzać je, zatrzymywać lub przewijać itd. Aż strach pomyśleć jakie to może mieć konsekwencje w przyszłości – oczywiście pół żartem,pół serio. Na szczęście jest tryb Live, dzięki któremu inżynier nie będzie miał ingerencji w Twoją selekcję. Ponadto didżeje mają do wyboru publiczne i prywatne ustawienia na swoim koncie rekordbox w celu udostępniania większości informacji muzycznych, a wcześniej wprowadzone preferencje będą widoczne w Stagehand. Zdalny podgląd wielu informacji o utworze na urządzeniu mobilnym pomoże w tworzeniu sekwencji świetlnych i efektów wizualnych. Na ekranie Stagehand możesz wyświetlić nie tylko przebiegi utworów odtwarzanych na CDJ‑3000 w czasie rzeczywistym, ale także informacje o beatgrid, BPM i czasie.

Pioneer DJ Official Introduction: Stagehand app

Koniecznie sprawdź: DJM-A9 – oto najnowszy mikser Pioneer DJ

Stagehand – cena

Aplikacja Stagehand wkrótce pojawi się w App Store w sugerowanej cenie z podatkiem VAT 23,99 euro z VAT, czyli około 140 zł. Dostępny będzie 60-dniowy bezpłatny okres próbny.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →