DJM-A9 – oto najnowszy mikser Pioneer DJ

fot. Pioneer DJ / YouTube
News Technologia
djm-a9

Firma Pioneer DJ wrzuciła dziś do sieci prezentację swojego najnowszego czterokanałowego profesjonalnego miksera didżejskiego DJM-A9. Jest się czym zachwycać?

DJM-A9 – odświeżony standard

Pioneer DJ chwali się „oszałamiającą jakością dźwięku”, która jest spowodowana „znaczącym ulepszeniom w stosunku do poprzednika – DJM-900NXS2„. To, co istotne dla docelowych użytkowników, czyli rzecz jasna didżejów, to zmiany, które zapewniają wygodę i bardziej instynktowna grę – płynne tłumiki kanałów, MAGVEL FADER trzeciej generacji, więcej miejsca wokół pokręteł EQ. Zmianie uległy także pokrętła Sound Color FX, do których wprowadzono funkcję blokady Center Lock, dzięki której możesz z łatwością zatrzymać knob w pozycji środkowej nawet mocno go kręcąc. Mikser zawiera podwójne niezależne wyjścia słuchawkowe, a także korektor kabinowy.

DJM-A9 Walkthrough

Ponad to Pioneer DJ chwali się również ulepszoną sekcją mikrofonową, która zawiera różne efekty – sprzęt jest podobno jeszcze lepiej dostosowany do pracy z mikrofonami pojemnościowymi. Mikser zawiera podwójne porty USB typu B i typu C do podłączenia dwóch komputerów PC/Mac – oczywiście jest kompatybilny z oprogramowaniem rekordbox lub Serato DJ Pro. Ponadto jest również Bluetooth do odtwarzania utworów z urządzeń mobilnych. Sprzęt został także zaprojektowany z myślą o nadchodzącej aplikacji Stagehand, o której napiszemy nieco więcej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJM-A9 – cena

Reasumując, na pierwszy rzut oka nowy mikser DJM-A9 wydaje się być rzuceniem rękawic konkurencji – w szczególności Denonowi, a nawet Allen&Heath. Na papierze nowinki wprowadzone w najnowszym modelu wydają się ciekawą propozycją dla ludzi, którzy łączą profesjonalną grę za didżejką wraz z takimi zajęciami jak inżynieria dźwięku. Producent podaje, że cena nowego miksera (zawierająca podatek VAT) będzie wynosić 2799 euro, czyli w Polsce możemy spodziewać się ceny w okolicach minimum 13500 złotych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →