Rekordbox ze sporą aktualizacją – miksowanie na wyciągnięcie ręki

fot. Pioneer DJ / YouTube
News Technologia
rekordbox 4

Pioneer DJ i jej marka AlphaTheta Corporation z myślą o zajawkowiczach DJ-ingu i nie tylko, zaprezentowały nową wersję swojego sztandarowego oprogramowania Rekordbox. Od teraz za pomocą aplikacji można już miksować utwory używając jedynie smartfona.

Rekordbox na smartfonie. Prostota w każdym calu

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store oraz Google Play. Darmowa wersja oferuje przede wszystkim podstawowe funkcje, dzięki którym zapoznacie się z samą mechaniką i specyfikacją ekosystemu oprogramowania. Dzięki niej, będziecie mogli po prostu miksować utwory z ograniczonym dostępem do kawałków.

Niezależnie od tego, czy używasz iPhone’a, iPada, kontrolera czy systemu all-in-one, mobilna apka Rekordboxa jest wyposażona w przydatne funkcje i efekty, które urozmaicą twoje miksy – oczywiście co za dużo, to nie zdrowo, ale przynajmniej, będzie to okazja do wyćwiczenia pewnego balansu. Po opanowaniu podstaw oraz rozszerzeniu swojego setupu o kontroler, możecie wtajemniczyć się w kolejne funkcje, dostępne tylko dla subskrybentów – ceny rocznych planów dostępu do ważniejszych funkcji zaczynają się od 120 dolarów amerykańskich, czyli ok. 500 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Apka umożliwia organizacje list odtwarzania w trybie pionowym i (po obróceniu ekranu) poziomym, a także oferuje działanie elementów sterujących na wirtualnych deckach. Rekordbox 4.0 został zaprojektowany szczególnie z myślą o użytkownikach kontrolerów bez wbudowanego systemu z ekranem. Jeśli masz ograniczony budżet i posiadasz urządzenie mobilne, zakupem (zaprezentowanego w spocie) modelu DDJ-FLX4 zaoszczędzisz na sporym wydatku związanego z nabyciem któregoś z systemów all-in-one.

Podłączając kontroler do urządzenia mobilnego za pomocą kabla USB lub Bluetooth miksowanie staje się jeszcze prostsze. Dodatkowo aplikacja obsługuje różne usługi przesyłania strumieniowego, w tym m.in. Beatport, SoundCloud i TIDAL. Rekordbox łączy się z tymi usługami i umożliwia przeglądanie ich katalogów, a także miksowanie i skreczowanie ich z własnymi kawałkami znajdującymi się na urządzeniu.

Apka jest również kompatybilna z droższymi, profesjonalnymi zestawami jak CDJ-3000, XDJ-RX3 lub XDJ-XZ.

All-new rekordbox for iOS (ver.4.0)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →