DDJ-FLX4 – nowy mały kontroler Pioneera dla początkujących

fot. Pioneer DJ / YouTube
Elektronika News
DDJ-FLX4

Pioneer DJ wprowadził na rynek nowy dwukanałowy kontroler skierowany przede wszystkim do początkujących DJ-ów i zajawkowiczów.

Pioneer DDJ-FLX4 zamienia miks w banał

W ostatnim czasie firma Pioneer DJ rozpieszcza użytkowników o mniejszej zasobności portfela. Na tegorocznym IMS na Ibizie firma potwierdziła wzrost sprzedaży swoich tanich kontrolerów zaprojektowanych z myślą przede wszystkim o domowej rozrywce, a nie profesjonalnym graniu. Pół roku temu Pioneer wypuścił na rynek pakiet modeli swoich monitorów studyjnych DM-50D. Dziś mamy kolejną porcję nowości, która z pewnością zainteresuje miłośników muzyki klubowej niemających jeszcze okazji się nią na własną rękę pobawić. Nowy model – DDJ-FLX4 – to tak naprawdę prostsza wersja ubiegłorocznego modelu czterokanałowego DDJ-FLX6. Oczywiście kontroler jest kompatybilny z oprogramowaniem rekordbox oraz Serato. Nie ma też problemu z podłączeniem go do urządzeń z systemem Windows, macOS, iOS lub Android. Jest również zintegrowany z mediami streamingowymi, takimi jak Spotify, SoundCloud i Beatport.

Zobacz także: Mała-wielka nowość. Arturia prezentuje MiniLab 3

Kontroler zawiera nową funkcję Smart Mixing, która będzie sporym ułatwieniem dla początkujących. Dzieli się ona na dwie kategorie – Smart Fader, który automatycznie dostosowuje głośność basów i tempo muzyki, aby umożliwić płynne przejścia, a także Smart CFX, który stosuje kombinację efektów w przekręcenie gałki. DDJ-FLX4 zawiera również wyjście audio USB dla mikrofonów, osiem podświetlanych padów do wyzwalania hot cues, pad FX i sampler oraz wbudowaną kartę dźwiękową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pioneer DJ Official Introduction: DDJ-FLX4 2-channel DJ controller

Najnowszy kontroler Pioneera jest dostępny w cenie 1549 zł w sklepie SKYLARK.

Koniecznie przeczytaj: Obowiązek w dobie „kolesiostwa”. O tym, dlaczego agencje bookingowe są potrzebne i konieczne [wywiad]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →