Jungle zapowiadają na WeTransfer nowy album

fot. Jungle / Facebook
News Zapowiedzi
jungle

To będzie mocny kandydat na przebój lata. Brytyjski duet Jungle zapowiedział wydanie czwartego albumu studyjnego Volcano. Posłuchajcie singla Candle Flame.

Wulkan wybuchnie

Po dwóch latach od wydania Loving In Stereo, Jungle wracają z nową muzyką – i bardzo dobrze! Pod koniec marca ukazał się singiel Candle Flame promujący nadchodzący album Volcano. Ciekawostką jest fakt, iż kawałek jest również materiałem promocyjnym portalu WeTransfer, z którym zespół ogłosił partnerstwo. Ponadto grupa umieściła do pobrania za darmo gadżety na telefon – dzwonki z melodią singla w formie iPhone’owej marimby bądź klasycznej polifonii, a także tapety z grafikami promującymi nadchodzące wydawnictwo (hello, is this 2004?)

Think It. Make It. Move It.

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszego najnowszego wydawnictwa, „Candle Flame”. Chcieliśmy stworzyć piosenkę, która byłaby zarówno osobista, jak i relatywna, badająca wzloty i upadki miłości, związków w sposób zarówno poetycki, jak i autentyczny. Utwór reprezentuje wszystko, co reprezentujemy jako zespół z zaangażowaniem w tworzenie muzyki, która porusza serca i umysły naszych fanów – powiedział duet

Jungle – Candle Flame (Ft. Erick The Architect)

Na nadchodzącej płycie nie zabraknie również specjalnych gości i dobrych znajomych duetu: usłyszymy Channel Tres, Roots Manuva i JNR Williams, a także Bas, który już wcześniej pojawił się na kilku utworach w Loving In Stereo. Premiera nowego albumu Jungle 11 sierpnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trasa jesienią

Duet podzielił się także szczegółami nadchodzącej trasy koncertowej. Jungle wyruszą na poczatku września do Ameryki Północnej, gdzie przez cały miesiąc, będzie koncertować po największych miastach Stanów Zjednoczonych i Kanady. W październiku zespół powróci do Europy na dwumiesięczną trasę – niestety na ten moment brak ogłoszonych koncertów w Polsce. Bardzo liczymy, że wkrótce to się zmieni, tym bardziej, że wciąż wspominamy ich zeszłoroczny występ na chorzowskim FEST Festivalu.

Jungle – Keep Moving Live 13.08.2022 FEST FESTIVAL – Chorzów, PolandPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →