Powstaje złoty winyl z… moczu

fot. muno
Kultura Lifestyle News
pee-meme

Niezbyt często znajdziecie na na naszym portalu newsy na temat kapel gitarowych, jednak tutaj musieliśmy zrobić wyjątek, bo tego jeszcze nie grali (hehe). Pewna punkowa grupa z Australii postanowiła wydać limitowaną edycję swojego albumu na płycie winylowej wypełnionej... moczem członków zespołu.

Why so serious?

Moda na winyle ma się dobrze i świadczą o tym zarówno wyniki sprzedaży, jak i zawalone zleceniami tłocznie. Czasami zdarza się, że tego typu wydawnictwa stają się wyjątkowe nie tylko na zawartość muzyczną, co również samo wykonanie. Nie tak dawno informowaliśmy Was o koreańskim artyście-biologu, który do swojej płyty winylowej dodał… drożdże. O krok dalej poszła pewna punkowa australijska kapela – Private Function.

Jest taki stereotyp, że Australijczycy mają wyjątkowo luzackie podejście do życia – działalność grupy z Melbourne idealnie się w to wpisuje, bowiem ich nowy album o enigmatycznym tytule 370HSSV 0773H, jeszcze przed wydaniem wywołał kontrowersje. Po pierwsze: płyta została zakazany w stanie Australia Południowa ze względu na fakt, iż okładka wydawnictwa przypomina… zdrapkę, co jest nie zgodne z lokalną ustawą hazardową. Po drugie: muzycy zapowiedzieli limitowaną (nakład 50 sztuk) serię „złotego” – ekhm – wydaniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak możecie się domyślać (lub nie), barwa tej płyty została stworzona przez członków zespołu… naturalnie. Artyści z Melbourne podzielili się filmikiem na Instagramie, na których członkowie i członkinie formacji wychodzą z łazienki – wszyscy z odpowiednimi pojemnikami wypełnionymi uryną.

Gratulacje dla 50 osób, które zamówiły wersję „Gold” naszej nowej płyty. Właśnie kupiłeś płynny krążek pełen naszych sików. Współpracowaliśmy z lokalnymi legendami @saltydog.records, aby zbudować pierwszą na świecie płytę wypełnioną sikami, okazuje się, że to naprawdę trudne – czytamy w opisie

Zespół dodał również ostatnią prośbę: „Proszę, nie używajcie naszego DNA do popełniania przestępstw”.

Premiera albumu Private Function 31 marca

PRIVATE FUNCTION – JUSAVINAGEEZPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →