Rodriguez Jr. zapowiada zmiany – oto nowa wytwórnia i album

via facebook.com/rodriguezjrmusic
News
Rodriguez Jr.

Olivier Mateu, wizjoner muzyki elektronicznej, ukrywający się pod pseudonimem Rodriguez Jr., zapowiada otwarcia nowej wytwórni Feathers & Bones. Album o tym samym tytule ukaże się 26 maja. Sprawdź szczegóły.

Rodriguez Jr. – nowe rozdanie

Rodriguez Jr. to znany na całym świecie artysta, który dał się poznać ze swojego bogactwa skomplikowanych produkcji i rozległego katalogu muzycznego, doskonale balansującego pomiędzy siłą i wdziękiem. Wielokrotnie nagradzany producent ogłosił swój najnowszy, pełnowymiarowy projekt dotyczący kolejnego albumu studyjnego Feathers & Bones. Premierę krążka zaplanowano na 26 maja za pośrednictwem jego nowo uruchomionego labelu o tej samej nazwie. Feathers & Bones to obszerny, złożony z 10 tracków album zagłębiający się w złożoną tożsamość dźwiękową francuza. Nagranie płyty zajęło w sumie dwa lata, krążąc pomiędzy Paryżem a nowym domem Rodrigueza Jr. w Miami.

Rodriguez Jr.
via facebook.com/rodriguezjrmusic

Album rozpoczyna nowy rozdział w jego znakomitej karierze. Na płycie usłyszymy kolekcję nowych, solowych produkcji Rodrigueza Jr. oraz dwa single z kubańsko-amerykańską piosenkarką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką Liset Alea. Francuz do współpracy zaprosił również wszechstronną włoską artystką Giorgią Angiuli, jak również niecierpliwie oczekiwaną, debiutancką współpracę z legendarnym angielskim zespołem Stereo MC’s.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz bardziej niż kiedykolwiek czuję potrzebę eksplorowania różnych formatów i gatunków. Dwadzieścia pięć lat doświadczenia w produkcji muzycznej i tysiące występów dla różnorodnej publiczności na całym świecie nauczyło mnie, że nieprzewidywalność jest często podstawą każdego osiągnięcia. Zwłaszcza dziś, gdy muzyka taneczna stała się tak bardzo sformatowana. Album jest punktem zwrotnym w kierunku nowego rozdziału mojego życia. Krążek niesie ze sobą osobistą alchemię, której szukam w moich występach na żywo; oscylując pomiędzy sennymi melodiami, eterycznymi teksturami i kinetycznymi bitami.

Grający hybrydowe sety Rodriguez Jr. to prawdziwy „DJ’s DJ” – uznany w środowisku fachowiec specjalizujący się w dynamicznym, skrzącym się housie. Ma na koncie oficjalne remiksy numerów Röyksopp, Booka Shade, Stephana Bodzina czy Timo Maasa. Jego specjalnością są jednak występy na żywo, w trakcie których korzysta z vintage’owych syntezatorów.

Czytaj także: FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych

Techniczną maestrię Rodrigueza Jr. będziemy mogli usłyszeć w tym roku na FEST Festival. Francuz będzie częścią tzw. kręgów tanecznych, występując na scenie EDEN. Obok niego usłyszymy takich artystów jak Christian Löffler, Skream, Hidden Empire, Jan Oberlaender czy Caleesi & Sarah Krei.

Rodriguez Jr. & Liset Alea – AmplifyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →