Max Cooper i inni ponownie zagrają z soundsystemem 4DSOUND

fot. Max Cooper on the 4D Soundsystem / DJ TechTools, YouTube
Eventpromo Kultura News Technologia
max cooper

Od 21 kwietnia do 20 maja w londyńskim Stone Nest na słuchaczy czeka seria występów przedstawicieli eksperymentalnej elektroniki, takich jak Kali Malone, Max Cooper, Oren Ambarchi, Grand River, Andrea Belfi, NikNak, którzy zagrają na jednym z "najbardziej zaawansowanych" soundsystemów jaki jest na rynku - holenderskim 4DSOUND.

Doskonały dźwięk w 360 stopniach

Korzystając z wielkoskalowej konfiguracji głośników przestrzennych, publiczność będzie w pełni zanurzona w występach w londyńskim Stone Nest. Zastosowane głośniki 4DSOUND są określane jako „rzeźby dźwiękowe”, które zapewniają wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Od dekady rozwijamy coś, co lubimy nazywać przestrzennymi instrumentami dźwiękowymi; systemy dźwiękowe dostosowane do lokalizacji, które są w stanie wyświetlać hologramy dźwiękowe w obszarze odsłuchowym, umożliwiając artystom rzeczywiste odtwarzanie dźwięku. przestrzeń jako instrument. Naszym zamiarem jest zapewnienie urzekających wrażeń słuchowych, w których dźwięki mogą obejmować zarówno realistyczne otoczenie, jak i niewiarygodnie surrealistyczne manipulacje elektroniczne i wszystko pomiędzy. Nie jest łatwo opisać słowami pełny potencjał technologii 4DSOUND, dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy interesują się dźwiękami przestrzennymi, aby dołączyli do nas w Stone Nest – powiedział Dyrektor 4DSOUND, Poul Holleman w rozmowie z DJMagiem

Max Cooper on the 4D Soundsystem

Firma 4DSOUND stanowi ekosystem twórców pracujących z dźwiękiem przestrzennym jako kreatywnym medium, łącząc wiedzę, talent, badania i treści. Amsterdamska firma prowadzi również warsztaty oraz kursy, które zapewniają głębokie zrozumienie praktycznego zastosowania oprogramowania 4DSOUND, a także teorii i projektowania dźwięku przestrzennego. Ich działalność edukacyjna ma na celu przyczynienie się do rozwoju tej dziedziny poprzez wzbogacenie, poszerzenie i urozmaicenie krajobrazu twórców zajmujących się dźwiękiem przestrzennym. 4DSOUND współpracuje między innymi z berlińskim Momom Studio, Lobe Studio w Vancouver oraz budapesztańskim Spatial Sound Institute. Sprawdźcie poniżej jak to wygląda

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drew McDowall at MONOM on the 4DSOUND sound system

Max Cooper na Tauronie

Przypomnijmy, że w tym roku Max Cooper inauguruje 18. edycję katowickiego festiwalu Tauron Nowa Muzyka w monumentalnej sali NOSPR. Bilety na ten koncert, który odbędzie się w czwartek 8 czerwca są dostępne do nabycia na stronie NOSPR-u.

Max Cooper – Solace In Structure (Official video by Donato Sansone)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →