Rebekah wyda nową EPkę

Rebekah zapowiedziała wydanie nowej EPki. Krążek The Bitter Boys Club ukaże się już niebawem dzięki wytwórni Soma.

Rebekah –  jedna z najciekawszych postaci brytyjskiej sceny techno

Na EPkę, która światło dzienne ujrzy 26 października, trafią cztery premierowe kawałki. The Bitter Boys Club to zarazem pierwsze brytyjskie wydawnictwo wydane w tym roku przez wytwórnię Soma Recordings oraz druga EPka w 2020 roku. Soma opisuje nową EPkę Rebekah, jako „bezkompromisowe i brutalne techno”.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Rebekah rozpoczęła akcję #FORTHEMUSIC. Jest ona wymierzona przeciwko molestowaniu seksualnemu w środowisku techno. Zrobiła to, po niedawnych oskarżeniach wysuniętych przeciwko Erickowi Morillo. Dzięki akcji, znana DJka, chce dokonać zmian w świecie muzyki tanecznej, w kontekście nadużyć seksualnych. Kampania uzupełniona jest o list otwarty artystki. Jak mówi sama Rebekah, EPka nie nawiązuje w żaden sposób do tematyki kampanii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rebekah – twarda zawodniczka

W dzisiejszym świecie muzyki elektronicznej, Rebekah jest jedną z artystek, które wywarły trwałe wrażenie na niektórych największych postaciach sceny techno. Jej największą pasją jest muzyka techno, a najbardziej inspirują ją artyści tacy jak Dave ClarkeDerrick CarterRichie Hawtin czy Billy Nasty. Aktualnie gra na największych imprezach klubowych oraz festiwalach na całym świecie, takich jak BerghainTresorFabricAwakenings czy Exit.

Rebekah The Bitter Boys Club – lista utworów

01. The Bitter Boys Club
02. Lock N’ Load (One For The Road)
03. Necromancer
04. Confession Tape

Rebekah

okładka The Bitter Boys Club


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →