Rebeka powraca do koncertowania! Już niedługo wystąpią w Sopocie

Eventpromo
Rebeka powraca do koncertowania i zaprasza do Sopotu

Rebeka już we wrześniu zagra koncert w sopockim klubie Sfinks700. Duet zaprezentuje między innymi materiał z ostatniej płyty Post Dreams, która ukazała się w lutym 2019 roku. 

Rebeka swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku w Poznaniu. Projekt nabrał rozpędu, kiedy w 2010 roku do Iwony Skwarek, autorki tekstów i kompozytorki, dołączył Bartosz Szczęsny, który początkowo miał zająć się jedynie aranżacją koncertów od strony producenckiej. Został jednak w kolektywie na stałe. Od tamtej pory duet zagrał ponad 400 koncertów na żywo w Polsce i za granicą.

Rebeka – Fale

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutancki album duetu ukazał się w 2013 roku. Hellada zdobyła wtedy tytuł polskiej płyty roku w rankingu Gazety Wyborczej. Potem Rebeka wydała jeszcze 2 długogrające wydawnictwa, najnowsze z nich to Post Dreams z lutego 2019 roku. Ten krążek różni się od pozostałych. Do standardowego zestawu emocji i elektronicznych brzmień, duet dodał dźwięki klasycznych instrumentów smyczkowych oraz trąbki.

Rebeka

Rebeka – wyjątkowe koncerty elektronicznego duetu

Duet podkreśla, że w koncertach najważniejsze jest dla nich granie na instrumentach na żywo. Przez to Rebeka ciągle pracuje nad nowymi aranżacjami do swoich utworów. Muzycy chcą, żeby występy różniły się od materiałów nagrywanych w studiu, dlatego na ich koncertach możecie spodziewać się bardziej surowych brzmień.

Rebeka – Elesi

Z pewnością nie zabraknie również charyzmy wokalistki, wachlarza emocji oraz analogowych syntezatorów. Dodatkowym atutem są wizualizacje, które są przygotowywane we współpracy z artystami sztuk wizualnych. Musicie zobaczyć Rebekę na żywo, żeby przekonać się, że muzycy na scenie dają z siebie wszystko.

Rebeka w klubie Sfinks700, 19 września – bilety

Artystów będzie można usłyszeć już niedługo w Sopocie. Koncert duetu Rebeka odbędzie się 19 września 2020 roku w klubie Sfinks700. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

REBEKA / SFINKS700, Sopot | 19.09.2020

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →