Bartosz Szczęsny

Bartosz Szczęsny
Electro Nu Disco slo-mo house
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań
Wytwórnie:

O Bartoszu Szczęsnym zrobiło się pierwszy raz głośno na początku 2010 roku, gdy został oficjalnie zapowiedziany jako następny artysta związany z labelem Brennnessel. Na debiutancką EP pt. „Beyond Midnight” trzeba było poczekać aż do lipca 2010, znalazły się na niej 4 utwory w stylistyce oscylującej pomiędzy slo-mo house, nu-disco, balearic oraz electro.

Wydawnictwo zebrało pozytywne opinie zarówno na środowiskowych blogoach jak i portalach muzycznych, utwory promowane były m.in. przez Novikę oraz Lexusa na antenie Roxy.fm, w Głosie Wielkopolskim dostał miano „supergwiazdy roku 2020” jako jeden z najbardziej obiecujących artystów z Poznania. Wraz z pozytywnym przyjęciem płyty pojawiło się wiele propozycji koncertowych, również na większych imprezach typu festiwal InSPIRACJE w Szczecinie, czy Łódź Design Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bartosz w trakcie występów korzysta z gitary basowej, programu Ableton Live oraz syntezatora ożywiając swoje elektroniczne kompozycje. Występuje także jako członek zespołu Adre`N`Alin, jest również co-producentem oraz współwykonawcą projektu Rebeka. W 2011 roku będzie także podróżował w rozszerzonym składzie koncertowym zespołu Kamp.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →