Przystań Nowa Fala zaprasza na weekend

Eventpromo
Przystań Nowa Fala

Jak co weekend warszawska Przystań Nowa Fala zaprasza na relaks przy dźwiękach najlepszej muzyki elektronicznej nad Wisłą. Poznajcie program na najbliższe dni.

Przystań Nowa Fala to dwupoziomowa barka na Wiśle. Oprócz szerokiej gamy tapasów koktajli win i craftów, co weekend odbywają się tam imprezy, podczas których wybrzmiewają najlepsze elektroniczne dźwięki. Sprawdźcie, co Was czeka w ten weekend.

Weekend 7-9 sierpnia w Przystani Nowa Fala

Piątek, 7 sierpnia – Sonar Soul x Spisek Jednego | Nowa Fala 2020

przystań nowa fala

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy piątek, to wpadajcie do Przystani Nowa Fala, gdzie niesamowite brzmienia zaserwują Wam Sonar Soul i Spisek Jednego. Start o 20:00.

Sonar Soul, a właściwie Łukasz Stachurko w środowisku obecny jest od niemal dwóch dekad, występując zarówno solowo, jak i w zespołach (Rysy, Sonar). Jako Sonar Soul we wrześniu 2019 roku wydał producencki album You Are My Sun.

Spisek Jednego to uznany producent i DJ, który współtworzył wiele projektów artystycznych – poza solową twórczością mowa tu m.in. o grupie Night Marks, którą współtworzy wraz Markiem Pędziwiatrem, czy współpracy z Pauliną Przybysz, W.E.N.Ą. Otsochodzi oraz Spinachem.

Sobota, 8 sierpnia – Mia Twin x Mike Konstanty x Tika Milano | Nowa Fala 2020

Przystań Nowa Fala

Z kolei w sobotę o Wasze doznania muzyczne zadbają: Mia Twin, Mike Konstanty oraz Tika Milano. Bądźcie w Nowej Fali od 20:00.

Mia Twin to DJ-ka, producentka muzyczna, animatorka klubów i promotorka imprez. Miłośniczka winyli, mająca na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, doceniona również przez publiczność niemiecką, hiszpańską oraz indyjską.

Mike Konstanty to niezależny projekt realizujący pasję do muzyki elektronicznej. House, tech house, afro house, melodic house z otwarciem na wiele innych oryginalnych gatunków muzycznych, jest myślą przewodnią projektu.

Tika Milano gra od ponad 8 lat, a imprezy i duże eventy organizuje od 10 lat. Jego sety to mieszanka głębokich brzmień z progresywnymi melodiami co gwarantuje niesamowite doznania przestrzenno-odsłuchowe.

Do zobaczenia w weekend nad Wisłą!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →