Przystań Nowa Fala i Miami Wars ogarniają imprezowy weekend nad Wisłą

Facebook/Przystań Nowa Fala
News Wydarzenie
Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend

Zbliża się weekend, a piątek sprzyja podejmowaniu ostatnich decyzji i dokonywaniu roszad w imprezowych planach. Przedstawiamy Wam program dwóch nadwiślańskich lokali, które zadbają o Waszą rozrywkę w wielu różnych aspektach. Rave na barce? Listening party obiecującego toruńskiego producenta? Mówisz masz, wystarczy jedynie wynurzyć się z domu i udać odwiedzić Przystań Nowa Fala i Miami Wars.

Przystań Nowa Fala i już wiesz, co będziesz dziś robić

W warszawskim klubie od piątku do niedzieli będzie się działo. Na początek startujemy z elektronicznymi imprezami, by tuż przed poniedziałkiem nieco się wyciszyć, niemniej jednak, również satysfakcjonująco i również muzycznie.

Piątek, 30 lipca – Lekko Techno: Kalicky & Pysh & Santi

Już dziś w Przystań Nowa Fala szykuje się naprawdę niezła impreza. Lekko Techno nie zawodzi nigdy, a tym razem obstawione jest wręcz wymarzonym składem, a zabawa potrwa do samego rana. Najwytrwalsi zapewne załapią się na wschód Słońca, aczkolwiek to wcale nie widoki determinują wagę eventu. Na barce nad Wisłą zagra bowiem dla Was elektroniczna śmietanka towarzyska: Kalicky, ojciec-założyciel Lekko Techno, Pysh, który do stolicy przyjedzie prosto z Berlina, naładowany zachodnią energią oraz Santi, lubujący się w progresywnych brzmieniach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend

fot. materiały prasowe

Sobota, 31 lipca – Vidno & Czumi & Kosherny

Następny dzień w Przystań Nowa Fala będzie podobnym, małym elektronicznym świętem. Ostatnia sobota lipca domaga się w końcu odpowiedniego świętowania i macie gwarancję, że zadbają o to DJ-e, którym tego wieczoru powierzono pieczę nad konsoletą. Zagra dla Was między innymi Czumi prosto z Warszawy, który już prawie dwadzieścia lat pielęgnuje w sobie pasję do muzyki klubowej. Na barce wystąpi także Kosherny, na stałe rezydujący w Krakowie i wciąż próbujący nowych klubowych tropów. W środowisku jest już uznanym DJ-em, lecz nie poprzestaje na tym i uczy się produkcji muzycznej, by wyszlifować swój niepowtarzalny styl. Imprezę zamknie Vidno, który stoi za takimi eventami, jak Molo Festival i jest twórcą płockiego Audiobaru.

Przeczytaj: Roof Party x Galeria Kazimierz. Woo York zagra nad krakowskimi ulicami

Kosherny – Dissection

Niedziela, 1 sierpnia – Lazy Sunday w Przystań Nowa Fala: The Saint and friends

Jak sama nazwa wskazuje, będzie leniwie. Zaczynamy popołudniu, więc wszyscy, którzy dochodzą do siebie po sobotnich imprezach wyśpią się, jak należy. A już od 13 na nadwiślańskiej barce zacznie się słuchowisko inspirowane Afryką, idealne do złapania ostatniego oddechu przed pracą. Zagra dla Was The Saint, Wakati b2b Andra,Nathan Williams oraz Makson. 

Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend

fot. materiały prasowe

Weekendowo w Miami Wars

Tutaj nie przewiduje się odpoczynku, ewentualnie w formie aktywnego spędzania czasu. Warszawskie Miami Wars odpędzi nudę i zadba o to, byście w pełni wykorzystali kilka dni wolnego – zobaczcie, co dzieje się nad Wisłą.

Piątek, 30 lipca – Nie dotykaj moich płyt

Pewien znany dziennikarz muzyczny rozstał się z narzeczoną, ponieważ dotykała jego winylowych płyt

Ponoć historia prawdziwa, lecz w Miami Wars nie praktykują tak drastycznych metod. Zamiast tego, na ich urokliwy taras nad Wisłą proszą gości z muzycznego półświatka, którzy demonstrują swoje kolekcje i własnoręcznie puszczają muzykę z wosku. Dzisiejszym gościem będzie Projekt Warszawiak.

Impreza zacznie się o 19.00 i potrwa do 22.00. Kolejna runda w środę – wtedy za sterami stanie Piotr Metz.

Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend

fot. materiały prasowe

Piątek, 3o lipca – Cudowne Lata _ Eklektik x WAE x DEF

Tuż po evencie z cyklu Nie dotykaj moich płyt, nad Wisłą odbędzie się jedna z flagowych imprez organizowanych przez Miami Wars. Cudowne Lata mówią same za siebie – to powrót do muzyki z lat 80. i 90. Vintage, retro, nazywajcie to jak chcecie, ale bawcie się doskonale. Imprezę rozkręcą Eklektik, WAE i DEF. Start dziś o 21.00.

Przystań Nowa Fala Miami Wars weekend

Sobota, 31 lipca – Technics/Rediscover Music _ Wisła Edition _ Dj Squal x Praktyczna Pani

Muzyczną sobotę w Miami Wars zainauguruje Technics/Rediscover Music, czyli impreza, która na piedestał wynosi gramofon. Dla DJ-ów, którzy zagrają tego dnia nie ma ważniejszego instrumentu, a zaprezentuje się Wam sama Praktyczna Pani – winylowa wyjadaczka i rezydentka cyklu oraz DJ Squal. Do artystów dołączą również goście, lecz póki co, ich tożsamość niech pozostanie tajemnicą. Szukajcie barki Technics pływającej między Mostem Gdańskim a Siekierkowskim i do zobaczenia w sobotę – start o 17.00!

Praktyczna Pani – I Wanna Go Outside

Sobota, 31 lipca – Asthmatic Release Party w Miami Wars _ SPEAR OH live X Eprom x Tropiki x Groh

Sobotni wieczór w Miami Wars upłynie zaś pod znakiem hip-hopowej zajawki, również płynącej z czarnych płyt. Zapraszamy na Release Party albumu Asthmatic, eksperymentalnego LP z motywem przewodnim z ulubionej leczniczej rośliny. Swoje dzieło przedstawi Spear Oh, toruński producent i eksplorator brzmienia, a także DJ Eprom, Groh oraz Tropiki.

Przeczytaj: Spear OhVito Bambino i Marceli Bober. Nadciąga Realese Party zdrowotnego LP „ASTHMATIC”

Spear Oh – Asthmatic Tape 

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →