Przystań Nowa Fala przedstawia program na weekend

Eventpromo
Nowa Fala

Przystań Nowa Fala to wyjątkowa miejscówka w samym sercu Warszawy, a dokładniej - na Wiśle. Wakacyjna atmosfera oraz szczególne otoczenie sprzyjają tu dobrej zabawie. Imprezy, spotkania, kulinarne ekscesy - zobacz, co dzieje się w ten weekend w Przystani Nowa Fala!

Przystań Nowa Fala – weekend w rytmie techno

Przystań Nowa Fala to lokal, który sprosta wymaganiom najwytrawniejszych imprezowiczów. Taneczne imprezy, oferta gastronomiczna, nietuzinkowy krajobraz. Miejscówce bliskie są elektroniczne klimaty oraz dobre alkohole. Jeśli w trakcie szaleństwa na parkiecie złapie Cię głód, również nie musisz się martwić. Serwowane tam tapasy poradzą sobie z nawet największym apetytem. Jeśli jeszcze nigdy nie tańczyłeś na dachu barki – nadrób to w najbliższy weekend!

Przystań Nowa Fala

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przystań Nowa Fala – gorączka sobotniej nocy

Na Powiślu w sobotę nie zaśnie nikt, a zatroszczą się o to gospodarze nadchodzącej imprezy na warszawskiej barce. W Przystani Nowa Fala w najbliższy weekend rozbrzmi starannie wyselekcjonowana elektronika, grana przez czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Kuba Sojka, producent i performer już dawno zjadł zęby na gatunkach takich jak detroit techno, deep house, acid house, czy minimal. Wraz z jego muzycznym rozwojem, ujawniała się słabość do jazzu, a właściwie do syntezy klubowego podziemia z soulowymi rytmami. Kuba słynie ze zdolności kreacji i dawania niezapomnianych, improwizowanych występów i zabłyśnie nimi znowu, w sobotę, w Przystani Nowa Fala.

Kuba Sojka – Live INQbator | The End Of Neverending Story

Przystań Nowa Fala – Berlin mamy w domu

Czego oczekujemy po imprezie techno? Dźwięków, które popchną na parkiet, vibe’u, który sprawi, że ciała zaczną falować samoistnie, rozluźnienia, które pozwoli uciec myślom. Vitcat zadba o przywołanie berlińskiego klimatu na nasze rodzime podwórko. W Przystani Nowa Fala artystka wystąpi z autorskim setem, zburzy mury i rozkręci imprezę na najwyższych ustawieniach jakości.

Przystań Nowa Fala

Przystań Nowa Fala – domowe melodie

Ostatnim artystą odpowiedzialnym za sobotni rave w Przystani Nowa Fala jest Luke Form, wyjadacz imprez w stylu deep/tech house. Jest DJem oraz producentem z Warszawy i choć jego sety robią spotykają się z ciepłym przyjęciem amatorów elektroniki, to jego główną zajawką jest produkcja muzyczna. Luke Form po przerwie wraca do gry i staje za konsoletą z głową pełną świeżych pomysłów i zaskakujących rytmów. Nadchodząca sobota w Przystań Nowa Fala upłynie więc pod znakiem dobrze skomponowanej elektroniki, w najróżniejszych jej odsłonach.

Luke From – The End

Przystań Nowa Fala – w 2020 zjem coś na wodzie

Przystań Nowa Fala współorganizuje specjalny cykl imprez gastronomicznych. Brunche i kolacje na barce? Teraz to możliwe, bez konieczności wybywania poza miasto w nadmorskie rejony. Zobacz, co Przystań Nowa Fala serwuje w najbliższym czasie!

Kub Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →