BIT Miasta prezentuje cykl Tajemnicza Rzeka

Fot. facebook/PrzystanNowaFala
Eventpromo
tajemnicza rzeka przystań nowa fala

W ten weekend w Przystani Nowa Fala w Warszawie zagrają dla Was GiGi & Mia Twin, Paulina Dębowska, Grygo Twins i Malvee. Spodziewajcie się upojnych brzmień.

Mocny line-up w sobotni wieczór

Paulina Dębowska gra deep i progressive house, ale nie stroni też od dźwięków muzyki trance czy deep techno. Jej popularne podcasty możecie znaleźć m.in. na Soundcloudzie. Grała w wielu klubach i uczestniczyła w ważnych dla sceny elektronicznej inicjatywach.

Paulina Dębowska — Podcast #11

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GiGi to załogant warszawskiego Instytutu. Jest DJ-em open format, porusza się po stylistyce melodic techno, deep house, progressive, afro house. Grał w zagranicznych klubach m.in. na Ibizie, czy w Londynie, i w polskich (Smolna, Tama, Sfinks700, Ciało i w wielu innych). Był też jednym z bohaterów filmu dokumentalnego: Technologia Kultury — krótka historia techno. Na naszym portalu mogliśmy nieco go poznać za sprawą jego Selekcji.

GiGi — Night Owl Podcast #126

Mia Twin to producentka muzyczna i promotorka wydarzeń, która kocha odkrywać nowe dźwięki. Gra nowoczesny house, techno, bassline i drum & bass.

Mia Twin — Smolna on Air (2018.04.11)

Grygo Twins, to didżejskie duo złożone z sióstr bliźniaczek. Ich house’owego seta możecie znaleźć tutaj.

Grygo Twins — Stay Awake Mix

Malvee to DJ-ka, która jest na scenie od wielu lat. Wypracowała sobie doskonałą technikę i wyrobiła gust muzyczny. Gra przede wszystkim deep i tech house. Do setów przygotowuje się bardzo skrupulatnie i dokonuje bardzo wyrafinowanej selekcji.

Malvee Wisłoujście Festival 2020 Main Stage/Twierdza

Przystań Nowa Fala to z kolei miejsce nad Wisłą, które łączy elegancję ze swobodą. W sam raz na wieczór z deepowymi brzmieniami. Event Tajemnicza Rzeka startuje już w tę sobotę o godzinie 21:00.

Zabawa przy dźwiękach deep house

Ta muzyka wykształciła się bezpośrednio z chicago house’u i charakteryzuje się częstym użyciem wokali. Nadaje jej to melodyjność. Ma dość wolne tempo i jazzowo-funke inspiracje. Znani deepowi artyści to Mr. Fingers, Marshall Jefferson, Kerri Chandler, Theo Parrish, czy Fred Everything,

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →