Jonas Saalbach – Warszawa, Lekko Techno i pierwszy występ o ponad roku

Fot. Jonas Saalbach / Facebook
News
Jonas Saalbach, Lekko Techno, Warszawa Główna
Jonas Saalbach, po przerwie spowodowanej pandemią, wraca na scenę zagrać swój pierwszy gig. W piątkowy wieczór w Warszawie Głównej, u boku reprezentanta Einmusika Recordings wystąpią Pysh, Adam Obrębski i twórca wydarzenia, Kalicky.
Sezon letni w pełni, festiwale prześcigają się w bookowaniu największych nazwisk, a spragnione gości kluby odbijają się od dna, prezentując programy artystyczne zaplanowane do końca wakacji. Na obecnym etapie sezonu wybrani artyści mają już dziesiątki występów na koncie, drugie tyle czeka na nich w samym tylko lipcu. Nie dla wszystkich jednak ostatnie tygodnie należały do usłanych różami. Artysta, o którym mowa dopiero w najbliższy piątek po raz pierwszy od ponad roku wystąpi w klubowych warunkach. Tym bardziej cieszy fakt, że dokona tego w Polsce, na zaproszenie Kalicky’ego, twórcy cyklu Lekko Techno

Jonas Saalbach / Balcony Session

Jonas Saalbach wraca do Polski 

Gościem specjalnym zaplanowanej na najbliższy piątek imprezy w Warszawie Głównej będzie Jonas Saalbach, pochodzący z Niemiec i aktualnie mieszkający w Berlinie, DJ i producent. Wydający swoją muzykę w takich wytwórniach jak Einmusika Recordings, Bedrock czy jego własnej Radikon, po dość długim rozbracie z Polską wraca do naszego kraju zaprezentować swoją przepełnioną emocjami i instrumentami perkusyjnymi muzykę. W związku z wydarzeniem poprosiliśmy jego twórcę, Piotra Kalickiego, o krótki komentarz:

Wydarzenie ma być początkiem czegoś nowego, nowym rozdziałem dla marki Lekko Techno. Choć tworzyliśmy już imprezy z zagranicznymi artystami, piątkowe wydarzenie ma pozwolić nam wyznaczyć nowy kierunek, który postanowiliśmy obrać. Duża, nowa i niezwykle ciekawa przestrzeń jaką jest Warszawa Główna spowoduje, że wszyscy zapamiętamy tę imprezę na bardzo długo. Ważna jest też oprawa wizualna, a o tę nie musimy się martwić. Klub w którym odbędzie jest wydarzenie wyposażony jest w bardzo dużą ilość techniki, co jest kluczem przy tego typu wydarzeniach.

Jonas Saalbach, Lekko Techno, Warszawa Główna, Kalicky

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Warszawa Główna

Jonas Saalbach i pasująca układanka

Jonas Saalbach ma na swoim koncie występy na 5 kontynentach. Występował w Australii, Egipcie, Indiach, Libanie, Meksyku, Tunezji, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Stanach Zjednoczonych. Niemiec znany jest z niesamowitych występów na Burning Man i Fusion oraz słynnym norweskim klifie Preikestolen, na którym u boku Einmusik, zagrał zapierający dech w piersiach występ dla cyklu Cercle. Kalicki nie omieszkał wspomnieć także o samym artyście:

Co do samego artysty to jesteśmy dumni, że udało się ściągnąć do Warszawy tak znamienitego gościa. Jego produkcje dla Einmusika czy Steyoyoke to czysta poezja. Prowadzenie przez niego własnej wytwórni, w której wydają obecne czy przyszłe gwiazdy muzyki elektronicznej daje nam pełen sukces. Na koniec warto dodać że support w postaci naszych polskich, lokalnych artystów. Idealnie do siebie pasująca układanka, która da wszystkim mnóstwo radości na parkiecie. Pysh, który aktualnie przebywa w Berlinie i wydaje dla tych samych wytwórni jak Jonas Saalbach, czy Adam Obrębski, który bije na głowę nawet największe gwiazdy pod względem selekcji. Jeżeli chodzi o mnie to zagram po Jonasie Saalbachu i zamknę całą imprezę, więc szykujcie się na długie poranne godziny.

BOILER ROOM X INSTYTUT FESTIVAL!

Biletomat.pl
195 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →