Przystań Nowa Fala prezentuje program na lipiec 2020

Eventpromo

Warszawska Przystań Nowa Fala przygotowała na lipiec wiele ciekawych imprez. Sprawdźcie, z kim będziemy się bawić w nadchodzących tygodniach.

Przystań Nowa Fala na Wiśle to miejsce, które łączy przystań, wodne atrakcje oraz ciekawe wydarzenia kulturalne i imprezy. Zobaczcie, co ciekawego przygotowali na lipiec 2020.

Weekend 10-11 lipca na Przystani Nowa Fala

Piątek – Skarby x Karol Aleksander

Skarby to unikatowa, retro-futurystyczna ścieżka dźwiękowa miasta, zanurzona w głębokiej tradycji polskiej muzyki rozrywkowej, jazzowej, disco i big-beatowej, ale czerpiąca również z nagrań terenowych, sampli z kronik filmowych i fragmentów kinematografii. W 2018 ukazał się bardzo dobrze przyjęty album Wisła Skarbów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z kolei Karol Aleksander to DJ, producent i digger, który w swojej selekcji kultywuje ciepłe brzmienia płyt winylowych, promując różne odmiany muzyki house i disco.

Taki skład zainauguruje weekend nad Wisłą.

Przystań Nowa Fala

Sobota – Tama Showcase – Joana b2b Keytov

W sobotę muzyczne stery Nowej Fali przejmą reprezentanci poznańskiej Tamy w składzie Joana i Keytov.

Joana to DJ-ka, producentka i promotorka, na stałe związana z Poznaniem, gdzie aktywnie działa w obszarze promocji muzyki elektronicznej i kultury klubowej. Od 2015 roku prowadzi ściągający do Poznania największe nazwiska współczesnej muzyki elektronicznej klub Tama, którego jest współwłaścicielką.

Keytov za deckami stoi już ponad 15 lat. W tym czasie ani przez moment nie starał się ograniczać horyzontu inspiracji. Od house’u na sterydach, aż po techno, czy nawet trance. Cechą charakterystyczną jego setów jest pozytywna energia, którą potrafi przemycić grając nawet zdecydowanie cięższe dźwięki.

Przystań Nowa Fala

Przystań Nowa Fala – program na lipiec 2020

Wydarzenia na kolejne lipcowe weekendy w Przystani Nowa Fala prezentują się następująco:

17 lipca – Sonar Soul X Spisek Jednego
18 lipca – Mia Twin x Glasse
24 lipca – Lulu Malina & Friends
25 lipca – After | Deep Oriental #XVII / Iskra, Warszawa X Nowa Fala 2020
31 lipca – K.O.D. x MoveMov

Przystań Nowa Fala

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →