Premiera płyty, na którą czekało wielu wielbicieli muzyki tanecznej. „Isles” od Bicep już dostępne

News
Premiera albumu Bicep - "Isles"

Bicep wraca z nową, taneczną płytą. Matt McBriar i Andy Ferguson dotrzymali słowa i właśnie wypuścili swój najnowszy album.

Premiera albumu Bicep

Isles to druga płyta pochodzącego z Belfastu duetu związanego obecnie z Londynem. Na swoim najnowszym wydawnictwie Matt McBriar i Andy Ferguson nadal są wierni duchowi rave’u, jednak badają również nowe muzyczne rejony. W końcu od kilku dobrych lat zamieszkują stolicę Anglii – prawdziwy kulturowy tygiel, który zdecydowanie poszerzył ich artystyczne horyzonty.

Bicep – Isles

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hinduski wokal dobiegający z odległego dachu, bułgarski chór słyszany przelotem z przejeżdżającego samochodu czy też tureckie hity sprawdzane na Shazam w kolejce po kebaba – te dźwięki nie pozostały bez wpływu na kształt Isles. Jeden z singli – Apricots to przykład tego uważnego nasłuchiwania miasta. Sample głosów tradycyjnych malawijskich pieśniarzy nagranych przez etnomuzykologa Hugh Tracey’a w 1958 roku i wydanych za pośrednictwem wytwórni Beating Heart, występ bułgarskiego państwowego chóru The Bulgarian State Radio & Television, a to wszystko zestawione z próbkami ciepłego, syntezatorowego brzmienia… Bicep wracają i przypominają ducha rave’u z lat 90., przywołują coś utraconego i wytęsknionego.

Bicep znowu odniosą sukces?

Światową rozpoznawalność  Bicep zyskali na długo przed wydaniem swojego autorskiego materiału – za sprawą bloga FeelMyBicep, który prowadzili od 2008 roku i serii klubowych imprez i DJ-skich setów pod tą samą marką. Ich pierwszy krążek dla Ninja Tune dotarł do TOP 20 brytyjskiej listy przebojów i przez magazyn Mixmag został wybrany Albumem Roku.  Za okładkę albumu odpowiada Studio Degrau, twórcy artworku do pierwszej płyty duetu.

Bicep – Isles – lista utworów

1. Atlas
2. Cazenove
3. Apricots
4. Saku (feat. Clara La San)
5. Lido
6. X (feat. Clara La San)
7. Rever (feat. Julia Kent)
8. Sundial
9. Fir
10. Hawk (feat. machìna)

Okładka płyty Bicep - Isles

Okładka płyty Bicep – Isles

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →